יום שישי, 20 במאי 2022, י"ט אייר ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

פינוי דירה מכל סיבה שהיא - הדרך הקלה עם שי

יש אנשים שמבקשים לפנות דירה מחפציה כיוון שהם מתכוונים למכור אותה, יש אנשים שמבקשים לפנות ציוד

פורסם בתאריך:


יש אנשים שמבקשים לפנות דירה מחפציה כיוון שהם מתכוונים למכור אותה, יש אנשים שמבקשים לפנות ציוד מדירה על מנת לפנות מקום עבור חפצי שהם כן רצויים, יש אנשים שמבקשים לפנות חפצים מדירה על מנת להחזירה להיות ראויה למגורים וכדומה. בשורה התחתונה יש לדעת שאין צורך להתחיל להפוך לסבלים, או להפוך את הרכב הפרטי שלכם למשאית, אלא כל שצריך לעשות אם מבקשים לפנות ציוד,  זה פשוט מאוד לפנות לחברת "שי פינוי דירה" ולקבוע עמה פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

שביעות רצון מלאה

מדוע מומלץ לפנות דווקא אל חברת "שי פינוי דירה" עבור פינוי מחסנים או מקומות אחרים? ובכן ראשית כל כיוון שהלקוחות הרבים שבעי רצון ומלאי שבחים, ועם לקוחות מרוצים לא מתווכחים. כמו כן, גם כיוון שמדובר בחברה שמובילה בתחום והיא עוסקת בשירותי פינוי לאורך עשרות שנים. מבקשים סיבת נוספות? ובכן מדובר בחברה שמבקשת לתרום לסביבה, ועל כן היא מפנה חלק מהציוד לנקודות מיחזור וחלק מהציוד היא מפנה לארגוני צדקה.

לפני ואחרי הכול- צוות מנצח

עוד נציין לטובה שחברת "שי פינוי דירה" מורכבת מאנשי צוות אנושיים שמחזיקים בתעודת יושר מטעם משטרת ישראל, מדובר בחברה שמחזיקה ציוד מגוון עבור כל משימה, (בין היתר מקדחות ואמצעי הרמה כגון מנופים), מדובר בחברה שאינה נרתעת מטיפול בדירות מוזנחות, אלא ההיפך- היא תמיד תשמח להחזיר דירות שכאלו להיות ראויות למגורים ומדובר בחברה שמקפידה על התנהלות שקטה ומכבדת ואף שואפת לעזור לכם לשמור על יחסי שכנות תקינים, ולו ע"י הודעה בדבר שעות הפעילות וגידור אזור הפינוי. 

הצעת מחיר הוגנת לצד שקיפות מלאה

כחברה רבת ניסיון, חברת "שי פינוי דירה" נוהגת להגיע מוכנה עבור כל תרחיש פינוי תכולת דירה, ולו על מנת  לשמור על סדר ועל שקיפות מלאה. על כן תמיד נשלח נציג לראות במה דברים אמורים- עוד בטרם ניתנת הצעת מחיר. מכאן שבין אם מדובר על פינוי חצרות ובין אם מדובר על פינוי מרתפים, תמיד נשלח נציג שיבחון את דרכי הגישה, את מספר העובדים הרצוי ויבחן את אופי הפינוי הנחוץ. מכאן שביום הפינוי הצוות מתייצב בשעה שנקבעה, לאחר שכל אחד יודע בדיוק מה עליו לעשות בכול רגע נתון.

 שירות מא' ועד ת'

אחד ממקרי הפינוי היותר מאתגרים נוגע למלאכת פינוי אגרנות כפייתיית, וזאת כי אז גם לאחר שתמה מלאכת הפינוי, הדירה עדיין אינה ראויה למגורים. על כן טוב לדעת שחברת "שי פינוי דירה" בין היתר גם יודעת להציע שירותי חיטוי, הדברה, ניקיון וסיוד, וזאת על מנת שתוכלו להתחיל ברגל ימין דרך חדשה, ותוכלו לזכות לחזור לגור בדירה שראויה למגורים. לסיכום נציין שאתם הלקוחות אינכם צרכים לעשות דבר על מנת להיפטר מציוד שאינו רצוי, ואף עדיף שתעבירו את מלאכת הפינוי לידיים מקצועיות, ולו על מנת להימנע מנזקים משניים, קנסות מטעם העיריה ובזבוז זמן יקר.  

מוזמנים להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים מבית "שי פינוי דירה"

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: