יום שישי, 20 במאי 2022, י"ט אייר ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

איך לבחור חיפוי מעלית שישמור על המעלית בזמן השיפוץ או הבנייה?

פורסם בתאריך:


בעשורים האחרונים אנחנו רואים יותר ויותר בנייה לגובה, בתי מסחר, בנייני מגורים, בנייני משרדים ועוד רבים אחרים שנבנים לגובה בשל המחסור בקרקעות ובשל האפשרות שהעיריות מאפשרות לקבלנים ויזמים לבנות על השטח הקיים. כל המבנים הללו מתוכננים כבר בשלבים הראשונים עם מעליות, הרי היום לא קיים מבנה רב קומות ללא מעלית וכשאלו מותקנות במהלך שלבי הבנייה יש להגן עליהן לאורך תהליך הבנייה שנותר לבעלי המקצוע לעבוד בבניין. חיפוי מעלית איכותי מאפשר לעובדים באתר לעבוד בחופשיות מבלי להיזהר יתר על המידה בכל פעם שהם נכנסים למעלית וגם במקרים של תמ"א 38 למשל שם בחלק מהמקרים הדיירים גרים בבניין למרות עבודות הבנייה, הם יכולים להשתמש במעלית בעלת חיפוי איכותי ולשמור על המעלית עד לסיום העבודות בבניין.

מהם סוגי החיפוי למעליות שיש היום וההשוואה ביניהם

במאמר זה נעסוק בחיפויי מעליות טובים ונשאיר מחוץ לעניין את הקבלנים שאינם שומרים על המעלית כמו שצריך ושמים על קירות המעלית קרטונים זרוקים שמצאו על הדרך. המאמר עוסק בחיפוי מעליות לבעלי דירות בבניין שנמצא בתהליך שיפוץ ולבעלי הדירות חשוב לשמור על המעלית הקיימת או החדשה שהם השקיעו את כספם, בקבלני בנייה מקצועיים ששומרים ללקוחותיהם על הציוד שמותקן במבנה, ליזמים ולמעשה עבור כל מי שחשוב לו לשמור על המעלית לארך תהליך הבנייה או השיפוץ של המבנה.

חיפוי עץ, נתחיל דווקא מהחיפוי המוכר ביותר בקרב רבים והוא חיפוי מעלית עשוי מעץ. החיפוי מיוצר מחומרים שונים בין אם MDF או לוחות סנדוויץ' אלו מיוצרים בהתאם למידות הפנים של המעלית, מאפשרים גישה נוחה ללחצני המעלית וניתן גם ליצור חריץ למסך המספרים המראה את מספר הקומה אליה הגענו. חיפוי מעץ משמש גם להגנה של התקרה והרצפה של המעלית ולמעשה עמיד מאוד כך שגם אם יש לכם עוד עבודה רבה בשיפוץ או הבנייה הלוחות יחזיקו מעמד ויגנו על דפנות המעלית מכל הכיוונים.

חיפוי בד, עם ההתקדמות הטכנולוגית ייצרו חיפוי בד בעל רמת מיגון גבוהה שיכול לספק הגנה מקסימלית לקירות, תקרה ורצפה של המעלית. שכבות הבד מתלבשות בצורה אופטימלית על הדפנות של המעלית ויוצרות מיגון אופטימלי ומראה אסטטי במעלית גם לאחר שימוש לאורך תקופה ארוכה.

מה חשוב לדעת לפני שמזמינים חיפוי מעלית?

ישנם מספר דגשים שחשוב שתכירו לפני שתזמינו חיפוי למעלית שלכם או של לקוחותיכם. ראשית, וודאו כי החיפוי מאפשר גישה נוחה לקופסת הבקרה של המעלית. ישנם פעמים שלאורך שיפוץ בבניין או בניה של בניין חדש צריך להגיע לבקרת המעלית כאשר ניתנת גישה אליה זה מקל ומזרז את העבודה של העובדים. שנית, במידה ואין גישה, חשוב לבחור בחיפוי מעלית שניתן להסיר ולהחזיר בצורה מהירה ופשוטה. דבר נוסף, מומלץ לפנות לחברה איכותית, מקצועית ובעלת ניסיון בהתאמת חיפוי מעלית כך אתם תוכלו ליהנות ממעלית שמורה ונקייה גם לאחר העבודות בבניין.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: