יום שישי, 19 באוגוסט 2022, כ"ב אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

נדל"ן שוהם וישובי חבל מודיעין בשוהם

נדל"ן בנייה פרויקטים בשוהם וחבל מודיעים,דירות להשכרה בשוהם, דירות למכירה בשוהם, עסקאות נדל"ן בשוהם

דירה חדשה בשכירות קבועה ל- 10 שנים

פרויקט "סביוני שהם" להשכרה ארוכת טווח יוצא לדרך

פורסם בתאריך:


פרויקט "סביוני שהם" להשכרה של אפריקה ישראל מגורים ואפי נכסים נחשב לסמל של איכות חיים בעולם הדיור והמגורים, שהפכו למבוקשים במיוחד בזכות שילוב בין בנייה בסטנדרט גבוה לבין מוסדות חינוך איכותיים, מרכזים מסחריים, מוסדות תרבות ופארקים מטופחים, לרווחת תושבי השכונה. 

הפרויקט שאכלוסו יחל בקרוב, יספק דיור איכותי ויאפשר לזוגות צעירים לשכור דירה לטווח ארוך של עד 10 שנים, בשכירות קבועה. הוא כולל 15 בניינים ובהם 271 יחידות דיור חדשות, בשכונת הדרים שבשהם. 135 דירות מתוך הפרויקט כולו הושכרו בשכר דירה מפוקח ומוזל לעומדים בקריטריונים של משרד הבינוי והשיכון. שאר 136 הדירות בפרויקט ישווקו לשוק החופשי ויציעו תמהיל דירות מגוון כך שהוא יאפשר לדיירים לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורם: דירות גן החל מ-99 מ"ר וגינה הנפרשת על פני 60-90 מ"ר, דירות 4 חדרים החל מ-100 מ"ר, דירות 5 חדרים החל מ-122 מ"ר, מיני פנטהאוזים החל מ-106 מ"ר ופנטהאוזים החל מ-149 מ"ר. לכל דירה ישנם גם מרפסת, חניה ומחסן לרווחת הדיירים.

מיום הקמתה מתאפיינת שוהם כסביבת מגורים מבוקשת השופעת בבתים צמודי קרקע. בעלת אופי קהילתי שלא משנה באיזו נקודה ביישוב תתגורר, אתה נמצא במרחק של עשר דקות הליכה לכל היותר משדות פתוחים ומוריקים. זה המאפיין שיוצר ביישוב את איכות החיים. פרויקט סביוני שוהם להשכרה הוא למעשה הבנייה הרוויה בעתודת הקרקע האחרונה באזור, המקנה לדייריה יתרון מבחינת הנוף הנשקף מהדירות בפרויקט, אל עבר מרחבים ירוקים עם נוף פתוח עד להרי מודיעין. והיא מהווה הזדמנות ייחודית לתושבי שוהם והסביבה להשגת פתרונות דיור למשפחות צעירות, ולאלה המבקשים לשדרג את מגוריהם. 

פרויקט זה מצטרף לפרויקט המוצלח של אפריקה ישראל מגורים ודניה בעיר, בשכונת הדרים – "סביוני שהם", שאוכלס כבר בשנה שעברה. הפרויקט כולל 9 בניינים בני 6 קומות ו- 216 יחידות דיור חדשות וממוקם בסמוך ל-17 דונמים המעוטרים בפיתוח סביבתי ירוק ועש​יר, כשבין הצמחייה השופעת פרוסים שבילים לכל אורך המתחם לנוחיותם של הדיירים.

דן גינגיס, סמנכ"ל שיווק אפריקה ישראל מגורים: "פרויקט "סביוני שהם" להשכרה של אפריקה ישראל מגורים ואפי נכסים מציע לכלל הזוגות הצעירים בישראל דיור בסביבת מגורים איכותית, באזור ביקוש, תמורת שכר דירה מפוקח ומוזל ובניהול חברה בעלת ניסיון איתן. זהו פרויקט נוסף המצטרף לרשימת שכונות הסביונים מבית אפריקה ישראל מגורים. אנו שמחים ונרגשים על כל פרויקט ברשימה האיכותית שלנו המדגישה בנייה איכותית וחכמה. באפריקה ישראל מגורים אנחנו מתחייבים להמשיך לעמוד בסטנדרטים הכי גבוהים כשאנו מגשימים לישראלים רבים את החלום לדירה מושלמת במיקום מנצח. היום, יותר מתמיד, זה משמח ומרגש להעלות חיוך על פניהם של הדיירים המאושרים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
אשמח לפרטים
שירן דמרי | 14:14   18.02.22