יום שישי, 18 בספטמבר 2020, כ"ט אלול ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

כתבות מגזין בשוהם

כתבות בשוהם,אנשים בשוהם,מסיפורי שוהם,עסקים בשוהם,

טפו טפו טפו - כתבות מגזין  בשוהם

טפו טפו טפו | גאילי שיף

מפחדים מנעל הפוכה? זורים מלח נגד עין הרע? שופכים שמן אחרי שהחמות הולכת? אתם בחברה טובה: כמעט לכל אחד מאיתנו יש איזושהי אמונה טפלה שנטפלה אליו במהלך השנים. אפשר לנסות ולהילחם בזה, אבל חבל לכם על הזמן. תשמעו מהחברים בכתבה הזו, עדיף לחיות עם האמונה בשלום ובעיקר, לא להרגיז אותה (ועדיף להוסיף גם טפו טפו טפו, לייתר ביטחון), חמסה עליכם.

ובחרת בחיים - כתבות מגזין  בשוהם

ובחרת בחיים | גאילי שיף

זהבה פשטה את המדים אחרי 20 שנות שירות כקצינה בקבע. קריירה ארוכה ותובענית, אותה טיפחה לצד גידול שלוש בנותיה במאבק המתמיד אותו מכירה כל אמא – בין שעות עבודה וקידום אישי, לבין הבית והרגש. זה לא היה קל, אבל זה בהחלט השתלם – שלוש הבנות גדלו ופרחו והפכו לנערות מתוקות, עצמאיות ובעלות ביטחון ואמונה ביכולתן. בחופשת שיחרור שלה, זהבה היתה עסוקה בתכנון העתיד, אבל אנשים מתכננים והגורל לא מתחשב.

פורים בפתח זהו את חבר/ת המועצה - כתבות מגזין  בשוהם

פורים בפתח זהו את חבר/ת המועצה | גאילי שיף

בתמונות הבאות תוכלו לראות ילדים מתוקים, בזמנים אחרים, מחופשים בפורים. מי ידע אז, שאותם ילדים תמימים יגדלו להיות נבחרי ציבור, ירוצו בבחירות, ינהלו קמפיינים, יריבו על תקציבים ויעשו לנו הרבה מאוד כאב ראש? נסו לזהות באותם ילדים מתוקים ותמימים, את חברי המועצה שלנו. שלחו לנו את תשובותיכם ובין הזוכים יוגרלו זוג כרטיסים לקולנוע לב שוהם! פורים שמייח

מחבקי העצים - כתבות מגזין  בשוהם

מחבקי העצים | גאילי שיף

החודש נחגוג את טו’ בשבט, חג האילנות. את החג הזה חוגגים בעיקר בגני הילדים וחבל, כי דוקא ככל שאנחנו מתבגרים, כדאי שנהיה מודעים יותר למשמעות של שמירה על החי והצומח בעולמינו. ככל שנגביר את השמירה שלנו על כדור הארץ, כך כדור הארץ ישמור עלינו. בשוהם, התברכנו במספר תושבים אכפתיים, המקדישים מזמנם ומרצם בדרכים שונות, לטובת ערכי הקיימות. מחבקי העצים שלנו, נעים להכיר.