יום שלישי, 07 ביולי 2020, ט"ו תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

כתבות מגזין בשוהם

כתבות בשוהם,אנשים בשוהם,מסיפורי שוהם,עסקים בשוהם,

קליק עם הטבע - כתבות מגזין  בשוהם

קליק עם הטבע

זה לא ממש משנה מה קדם למה - האהבה לצילום או האהבה לטבע. הם יכולים לשבת שעות רבות בהמתנה לבואם של ציפור או פרפר, להתרגש מתנועת העננים בשמיים, משועל סקרן או מדג נדיר שנמצא במצולות. שבעה חובבי טבע וצילום, תושבי שוהם, מעניקים הצצה לתחביב שמזמן הפך לחלק משגרת חייהם. פוטוטבע

מד"א שוהם שלום, איך אפשר לעזור? - כתבות מגזין  בשוהם

מד"א שוהם שלום, איך אפשר לעזור? | אפרת רוזנצוייג

כשרובנו הצטנפנו בבתים, המומים ומבוהלים מהמגיפה המסתורית שכפתה עלינו להסתגר בדלת אמותינו, הם היו הראשונים ללבוש מדים ולפגוש פנים אל פנים, ממש כך, את האויב הבלתי נראה. מספר תושבים מהיישוב המשמשים בימים כתיקונם כמתנדבים של מגן דוד אדום, התגייסו בתקופה הזאת באופן אינטנסיבי לטובת מערכת הבריאות. הם המירו את פעילות ההתנדבות הרגילה שלהם על אמבולנסים בפעילות במערך הקורונה שהוקם בין לילה במדינת ישראל. הם ענו לטלפונים במוקד, שינעו אנשים וציוד ממקום למקום, וכמובן ביצעו בדיקות קורונה לאוכלוסיה. אלו הפנים מאחורי המסכות שחלקכם וודאי פגשתם, אם איתרע מזלכם ופיתחתם תסמינים. הנה הסיפור שלהם.

כשהחיים נותנים לך לימונים - כתבות מגזין  בשוהם

כשהחיים נותנים לך לימונים

רונית ג'אן קלטר, פיזיקאית, נשואה ואמא לשני בנים, תושבת שוהם, אובחנה בדצמבר 2017 כחולת סרטן שד כשהיא רק בת 37. מרגע הגילוי המבעית ומשנה החיים, היא כתבה ותיעדה, כל הדרך עד להחלמה. כיום ספרה "לימונים כבושים" שהוצאתו לאור התאפשרה במימון המונים, מחולק למטופלות ברחבי הארץ . עכשיו היא משתפת את הקוראים בסיפור על עץ הלימונים שנזרק עליה פתאום באמצע החיים.