יום שישי, 20 במאי 2022, י"ט אייר ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

כתבות מגזין בשוהם

כתבות על דמויות ותושבים בשוהם וחבל מודיען

קוסטה ריקה באקסטרים לבחון את הגבולות        - כתבות מגזין  בשוהם

קוסטה ריקה באקסטרים לבחון את הגבולות       

עד היום הספקנו, נשות טיולי 4X4 שוהם להגיע בג’יפים, למרוקו, גיאורגיה, אוגנדה, ארמניה, מונטנגרו. על קוסטה ריקה לא העזנו לחלום. עד שטלפון אחד שינה את כל התמונה. 17 נשים, מדריך אחד, 5 ג’יפים, המון קרמים, מגבונים לחים, ו-12 יום של הגשמת חלום באקסטרים, נסענו וחזרנו בשלום כדי לספר.

אימא'ס - כתבות מגזין  בשוהם

אימא'ס | מיכל פיקרסקי

שני לוי מנדל, תושבת שהם (בעבר ובעתיד) וזוגתה - מור לוי מנדל, חולמות להיות אימהות. רק שבמקרה שלהן, הדרך לאימהות סבוכה, ארוכה, מסוכנת ומאוד יקרה. ראיון זוגי עם שתי נשים צעירות, מקסימות ושובות לב על אהבה, זוגיות, משפחה, בירוקרטיה, דלתות סגורות, ועל חלום האימהות ששום דבר לא יעצור אותו. ואותן.

אי-פורים - כתבות מגזין  בשוהם

אי-פורים

פורים בפתח וזה הזמן להשקיע בתחפושת שתהיה שיחת היום עוד ימים רבים גם אחרי שנוריד את התחפושות ונחזור לשגרת היומיום. אחד הדברים החשובים בתחפושת ואולי החשוב מכולם הוא האיפור. איפור נכון יכול להפוך כל תחפושת למעניינת ומיוחדת. אספנו עבורכם כמה רעיונות מדליקים ל"עשו זאת בעצמכם"

כיוס: רגעים של תקווה במציאות של ייאוש - כתבות מגזין  בשוהם

כיוס: רגעים של תקווה במציאות של ייאוש | מיכל פיקרסקי

על המלחמה בסוריה שמעה ענבר אבני כששירתה כחיילת וקצינה במודיעין. הקולות והמחשבות על התופת העוברת על שכנינו מצפון לא עזבו אותה גם במהלך לימודיה באוניברסיטה בירושלים. מיד בסיום התואר היא לקחה את עצמה ועוד קילוגרמים של ציוד ונסעה לאי כיוס ביוון להתנדב עם הפליטים. 4 שבועות שהפכו ל-9 ולחוויה משנת חיים