יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

כתבות מגזין בשוהם

כתבות על דמויות ותושבים בשוהם וחבל מודיען

האם שוהם מוכנה לרעידת אדמה - כתבות מגזין  בשוהם

האם שוהם מוכנה לרעידת אדמה | גאילי שיף

רובינו מאמינים שרעידות אדמה זה מסוג הדברים שקורים בחוץ לארץ, לנו יש את הבעיות שלנו. אז זהו, שלא. בארץ ישראל התרחשו מספר רעידות אדמה משמעותיות, האחרונה שבהן גבתה חיים של אלפי בני אדם וגיאולוגים אומרים שצפויה רעידת אדמה עזה בארץ בעתיד הקרוב. האם שוהם מוכנה לרעידת אדמה? מה צפוי לקרות ואיך לנהוג בזמן רעידת האדמה ולאחריה? אופיר עקיבא, מומחה חילוץ, בכתבה שחובה לכל תושב והורה לקרא.

נצחון הרוח - כתבות מגזין  בשוהם

נצחון הרוח | מיכל פיקרסקי

אלעד אמסלם בן 20 נולד עם שיתוק בצד הימני של גופו, מה שלא מנע ממנו לשחק כדורסל לנגן בגיטרה, לרכוב על אופניים, לצאת לטיולים ולעשות כל מה שבני גילו עושים - להיות חניך ופעיל “בבני עקיבא”, מדריך וקומונר בתנועת “עוז”, לפעול, להתנדב, להרצות ולהעביר מסר של סובלנות וקבלת האחר. אפילו האובדן של אביו הנערץ, המורה והמחנך שלמה אמסלם ז”ל, כשהיה בן 10 לא גרמה לו להסתגר, לרחם או לוותר לעצמו, רק רצון להמשיך לפעול לזכרו, לכבודו וברוחו. לפני כשלושה חודשים קיבל את פרס “מחנך השנה” ונבחר להדליק משואה בטקס המשואות המקומי. והנה שילוב של כל החומרים המרכיבים את ההרצאות הכי מעוררות השראה ב-TED

החוויה שנשארה לי... - כתבות מגזין  בשוהם

החוויה שנשארה לי... | מיכל פיקרסקי

טיול, טרק, מסע או אולי סתם חופשת בטן-גב, עם חברים או משפחה ואולי סתם לבד - בסוף תמיד יש את החוויה ההיא המסוימת שנשארת אתנו לתמיד. מפחידה, מצחיקה, מבאסת או מגוחכת - אחרי ככלות הכל, אותה אנחנו זוכרים. היא זאת שצובעת את הטיול או החופשה כולה בצבע המיוחד שלה.