יום רביעי, 24 באפריל 2019, י"ט ניסן ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 050-5552559

חדשות שוהם בשוהם

חדשות שוהם חבל מודיעים ומודיעין

בחירות 2018 - מהפך בתנועת 'שוהם שלנו'

סיעת 'שוהם שלנו' חווה שוב טלטלה והפעם, רונן פרידמן פורש מהמרוץ לראשות המועצה, את מקמו לראשות המועצה ימלא איתן פטיגרו.

פורסם בתאריך:


עד לפני חודשיים סיעת שוהם שלנו חשבה לרוץ כסיעה ללא מועמד לראשות המועצה, לאחר התלבטויות והבנה כי לרוץ ללא מועמד לראשות המועצה תהיה החלטה שגויה, פנו לרונן פרידמן ובקשו כי יצטרף אלייהם ויתמודד כראש הסיעה לראשות המועצה.

רונן חשב התלבט והחליט להענות לאתגר. מנגד איתן פטיגרו מי שהיה המועמד הטבעי לתפקיד כנראה לא נרדם טוב, ואתמול בלילה התקבלה ההחלטה.

סגן ראש המועצה איתן פטיגרו, יתמודד על תפקיד ראש המועצה מטעם סיעת שוהם שלנו. 

החלטה שהתקבלה בחום גם על ידי רונן שלדבריו :" ימשיך את פעילותו הפוליטית בסיעת שוהם שלנו".

רונן הוציא ידיעה בזו הלשון " לפני כחודשים, בעקבות פניית חברי מסיעת "שוהם שלנו" החלטתי להתמודד על תפקיד ראש המועצה. הם פנו אלי, מתוך הכרות עם פעילותי בשהם לאורך השנים וכיוון שאיתן פטיגרו, ממלא מקום ראש המועצה הנוכחי והמועמד הטבעי לא יכל להתמודד. הסכמתי להתמודד בגלל ששוהם חשובה לי, ולא ממניעים אישים או חיפוש תפקיד.
לאחרונה, מצב הדברים השתנה. מתוך דאגה אמיתית וכנה לבית שלנו, ומתוך רצון ששוהם תקבל את המנהיג הכי ראוי, ובאמונה רבה בחברי סיעת שוהם שלנו ובאיתן ידידי, החלטתי לפנות את מקומי ולתת לאיתן להוביל את שוהם שלנו לניצחון בבחירות ולתפקיד ראש המועצה. 
אני מלא הערכה ותודה לחברי הנאמנים והרבים, שהתייצבו ועזרו בתקופה זו, אני מודה על התמיכה, העידוד והקידום, ולא פחות חשוב, על כך שהאמנתם בי. 
אני מתכוון להמשיך בפעילות למען שוהם, כמו שעשיתי מאז ומתמיד, ויחד, נפעל ששוהם שלנו תמשיך להוביל את העשיה המוניציפאלית ביישוב."

 

עוד כתבות בנושא בחירות 2018 תוכלו לקרוא 

בחירות 2018 

השקת קמפיין שוהם שלנו בביתו של רונן 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
בואו לפגוש את איתן
רות | 14:32   14.09.18