יום חמישי, 09 ביולי 2020, י"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

מדריך העסקים

שחקים עבודות בגובה

כל סוגי העבודות בגובה, איטום מבנים, שיקום מבנים, חיפוי קירות, ניקוי מרזבים ועוד. שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל חלקי הארץ, מצפון ועד דרום באמצעות צוות מקצועי ומיומן.

כתובת: שוהם

טלפון עיקרי: 0723357888

טלפון משני: 0547555411

דוא"ל: royroyal28@gmail.com

אתר: http://www.bagova.com/

תגיות: עבודות שחקים בגובה , ניקוי חלונות בשוהם , איטום מבנים , תליית שלטים , חיזוק שיש , שיקום בטון ,

בעבר טיפול באיטום גגות בוצע ע"י זיפות וסיוד גגות בלבד. עם זאת, במהלך השנים פותחו טכניקות רבות לעבודות איטום גגות שהובילו לירידת טכניקת הזיפות.

על הטכניקות השונות הנהוגות כיום ניתן למנות בין היתר שימוש ביריעות ביטומניות, בחומרי איטום פולימריים או אקריליים, שימוש ביריעות P.V.C או T.P.O ועוד. החכמה היא לדעת כיצד להתאים את חומרי האיטום למצב בשטח. לצורך כך יש לפנות לחברת איטום גגות מקצועית ומנוסה.

התאמה לא מוצלחת של חומר האיטום עלולה להוביל לגג שאינו אטום לרטיבות, ולהוצאות כספיות לא מעטות בעתיד.

טכניקה לא מתאימה לאיטום הגג, ישנו סיכוי לא רע שבעתיד ייאלצו בעלי הבניין או הדיירים המתגוררים בו, לשלם לחברה מקצועית על מנת שתקלף את השכבות הסוררות ותאטום את הגג מחדש.

חברתנו מתמחה בכל סוגי העבודות בגובה, איטום מבנים, שיקום מבנים, חיפוי קירות, ניקוי מרזבים ועוד.

החברה נותנת שירות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל חלקי הארץ, מצפון ועד דרום. העבודות מתבצעות באמצעות צוות מקצועי ומיומן, בעזרת ציוד סנפלינג מתקדם העומד בתקנים הישראלי והבינלאומי. החברה מחזיקה בכל התעודות, ההכשרות והביטוחים הנדרשים לביצוע עבודות בגובה והיא דוגלת במתן שירות אדיב, מקצועי ואמין ללקוחותיה המגוונים