יום שישי, 22 באוקטובר 2021, ט"ז חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

סוד וסדר- מארגנים את הבית בתקופת הקורונה - צרכנות  בשוהם

סוד וסדר- מארגנים את הבית בתקופת הקורונה

הקורונה כבר כאן מעל לחצי שנה, וככל הנראה, היא תמשיך לנהל את השגרה היום יומית בחודשים הקרובים. בתקופה זו רבים מוצאים שהם שוהים בביתם יותר מהרגיל, בין אם זה למטרות עבודה ובין אם בשל הגבלות הסגר והבידוד. פעולות שעד כה בוצעו מחוץ למרחב המגורים "מועתקות" לבית, והיעדר הפרטיות מקשה על ההתנהלות היום יומית. אם התיאור נשמע לכם מוכר- אתם לא לבד, ויש דרך לשפר באופן משמעותי את חווית השהות בבית באמצעות סדר, ארגון ופינוי תכולה, שאינה נמצאת בשימוש. כיצד לעשות זאת נכון? כל הפרטים כאן בכתבה.

חברת סונטו Suunto - מורשת של מכשירי ספורט מהימנים - צרכנות  בשוהם

חברת סונטו Suunto - מורשת של מכשירי ספורט מהימנים

ספורטאים רבים אשר מתכננים לרכוש שעון ספורט מוצאים את עצמם מתלבטים בין השעונים הפופולאריים של חברת Suunto, לבין השעונים של החברות המתחרות. כמובן שבחירת השעון נעשית בעיקר על פי שיקולים אישיים ומטרות הפעילות הגופנית, אבל בכל זאת אספנו בעבורכם כמה פרמטרים שיכולו לסייע לכם לקבל החלטה טובה יותר

המדריך המלא לבחירת מצעים לחדר הילדים  - צרכנות  בשוהם

המדריך המלא לבחירת מצעים לחדר הילדים 

רוב הילדים לא אוהבים ללכת לישון, ויעשו הכל על מנת למשוך את הזמן דווקא כשצריך להכנס למיטות. יחד עם זאת הילדים שלנו מבלים בתוך המיטה בסביבות 10 שעות ביום בשינה, ולכן חשוב שאנחנו בתור הורים ניצור להם סביבה נעימה ונוחה, שגם תקל עלינו. אז איך בוחרים את המצעים האולטימטיביים לילדים? המשיכו לקרוא.