יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

המלצות לנסיעה בטוחה בכבישים - צרכנות  בשוהם

המלצות לנסיעה בטוחה בכבישים

שיעור התאונות בישראל הוא עדיין גבוה מאוד, למרות הירידה הניכרת במספר ההרוגים בתאונות הדרכים. נהיגה בהיסח הדעת, התנהגות פזיזה, אי הקפדה על כללי הבטיחות ואי שמירה על רווחת הנהג הם רק כמה מהגורמים לתאונות. חשוב שנזכור – האחריות על בטיחות הנסיעה מוטלת עליך באופן בלעדי

הכירו את וויסק WeSec – השוואת מחירים להתקנת מצלמות אבטחה - צרכנות  בשוהם

הכירו את וויסק WeSec – השוואת מחירים להתקנת מצלמות אבטחה

צריכים התקנת מצלמת אבטחה בבית או בעסק? אולי התקנת אינטרקום, או התקנת מערכות אבטחה מסוגים שונים? כך או כך, פורטל WESEC מגבה אתכם ומאתר לכם את אנשי המקצוע הכי נכונים למשימה. הנה כל הפרטים לגבי השוואת מחירים בין טכנאי מצלמות אבטחה, הוזלת מחירים וכל מה שבין לבין.

כיצד להתגבר על החסרונות באתר מכירות? בעזרת סוכנות איקומרס מקצועית - צרכנות  בשוהם

כיצד להתגבר על החסרונות באתר מכירות? בעזרת סוכנות איקומרס מקצועית

כל בעל עסק הממקד את עבודתו במכירת מוצרים ו\או שירותים, יודע עד כמה חשוב הוא הקשר האישי שנוצר עם הלקוחות. הקשר הזה נבנה בעת התקשורת בחנות, בטלפון, ואפילו באתר האינטרנט של בעל העסק. מה קורה כשמעט ולא נוצר קשר שכזה, לדוגמא כשמדובר בשוק האיקומרס?

איך לבחור אוכל לכלב? - צרכנות  בשוהם

איך לבחור אוכל לכלב?

כלבים הם לא בררנים לגבי האוכל שלהם וסביר להניח שהם יאכלו כל אוכל שתתנו להם. עם זאת, מומלץ במיוחד כאשר רוכשים אוכל לכלב, שיהיה זה אוכל שמותאם לגיל שלו וכמובן לגודל שלו. אין ספק שרוב המוצרים שתמצאו על המדפים יכללו רכיבים בטוחים וגם מזינים, אבל בכל זאת שווה להתייחס לכל מיני פרמטרים כמו, האיכות, התאמת האוכל לכלב, גיל הכלב ואלרגיות. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסקירה מעניינת בנושא...

חשמלאי במרכז מוצאים בחשמלאים פלוס - צרכנות  בשוהם

חשמלאי במרכז מוצאים בחשמלאים פלוס

חשמלאי במרכז יכול לבצע עבורכם עבודות חשמלאות מסוגים שונים, החל מתיקונים של מוצרי חשמל, דרך הקמת תשתיות חשמל וכלה בהתקנת ארונות חשמל, מוצרי חשמל ועוד. כל עוד אתם צריכים טכנאי מסוג כזה או אחר ולמטרה כזו או אחרת, יש לכם את פורטל חשמלאים פלוס – השוואת מחירים בין חשמלאים באינטרנט.

סוגי עגילים - כך תדעי במה לבחור - צרכנות  בשוהם

סוגי עגילים - כך תדעי במה לבחור

אין כמו עגיל להקפצת הלוק ושדרוג ההופעה. נבחרת העגילים העדכנית מציגה חגיגה של דגמים בכל הסגנונות ומכל הסוגים, במבחר גדלים, חומרים וכל שצריך זה רק לבחור את הפריט הנכסף וליהנות מהופעה מנצחת. מהם סוגי העגילים הפופולאריים ביותר וכיצד לבחור את הפרפקט מאץ' עבורך?