יום שישי, 24 בספטמבר 2021, י"ח תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

האם אפשר לטפל בדמנציה בבית? - צרכנות  בשוהם

האם אפשר לטפל בדמנציה בבית?

עם השנים וככל שמתבגרים ומזדקנים, עשויה לחול ירידה משמעותית בתפקוד הקוגניטיבי כמו במיקוד, בזיכרון ובכישורי החשיבה וקבלת ההחלטות. למעשה, דמנציה היא תופעה רווחת בגיל מתקדם והמאובחנים בדמנציה זקוקים לכל התמיכה שהם יוכלו לקבל מהסביבה הקרובה אליהם ומאנשי מקצוע, זאת על מנת לשמור על תפקוד ואיכות החיים.

אילו סוגים של כאבים ברגליים הם שכיחים ? - צרכנות  בשוהם

אילו סוגים של כאבים ברגליים הם שכיחים ?

תאונת דרכים, פציעת ספורט או תהליך ההזדקנות. הרגליים שלנו נושאות משקל ועשויות להיפגע או לדאוב במרוצת השנים ועל אחת כמה וכמה אם הגוף היה מעורב באירוע כלשהו שגרם לכאב. ממה יכולים לנבוע כאבי רגליים וכיצד נהוג לטפל בכאב על מנת לאפשר תפקוד תקין ושמירה על איכות חיים טובה?

משכנתא לזוגות צעירים  - כי מגיעה לכם עזרה - צרכנות  בשוהם

משכנתא לזוגות צעירים  - כי מגיעה לכם עזרה

זוגות צעירים זה דבר מרגש, העתיד של המדינה שלנו, וההתחלה היפה שלכם. זוגות צעירים רבים בישראל מוצאים את עצמם נאבקים לעשות את הצעד הראשון לעבר עצמאות כלכלית. צירוף המילים הזה, "עצמאות כלכלית", נשען בעיקר על רכישת הדירה הראשונה שלכם, והתבססות כמשפחה.

איך לבחור נכון אולמות אירועים בירושלים? - צרכנות  בשוהם

איך לבחור נכון אולמות אירועים בירושלים?

כיום, אתם יכולים למצוא לא מעט אולמות אירועים בירושלים, שכן יכולים להיות מעולים עבורכם. אך רגע לפני שאתם מחליטים על אולם אירועים מסוים, עליכם יהיה לבדוק היטב כי מדובר על אולם אירועים איכותי וטוב מספיק שתוכלו לסמוך על כך שהאירוע שלכם יהיה מושלם בזכותו