יום רביעי, 12 באוגוסט 2020, כ"ב אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם, קניות בשוהם וחבל מודיעין,עסקים בשוהם,

רקמה ממוחשבת על מדי העובדים - כל היתרונות שבדבר

בשנים האחרונות מנהלים בארגונים מבינים את החשיבות שיש בבגדי עבודה ממותגים ואחידים עבור כל העובדים שלהם. בדיוק עבורם קיימת טכנולוגיה מתקדמת ואיכותית של רקמה ממוחשבת.

פורסם בתאריך:


רקמה ממוחשבת על מדי העובדים - כל היתרונות שבדבר

בשנים האחרונות יותר ויותר מנהלים בארגונים מבינים את החשיבות שיש בבגדי עבודה ממותגים ואחידים עבור כל העובדים שלהם. בדיוק עבורם קיימת טכנולוגיה מתקדמת ואיכותית של רקמה ממוחשבת שתהפוך את בגדי ליפים ותהפוך את השם שמופיע על הבגדים לאיכותי ועמיד במיוחד.

מהי רקמה ממוחשבת?

כפי שניתן להבין מהשם עצמו – מדובר בטכנולוגיה מתקדמת ומחדשנית של רקמה על ידי חוטים על כל פריט טקסטיל שדרוש ללקוח – חולצות או פריטי ביגוד אחרים, תיקים, כובעים ואפילו מוצרי יודאיקה כמו כיפות או נרתיקים המיועדים לנשיאת תפילין. חוטי הרקמה קיימים במגוון עצום של צבעים וגוונים ואפשר לבחור כל גוון שתואם את הלוגו של בית העסק ואת השם של מקום העבודה. כך יגיעו העובדים ליום העבודה כשהם לבושים בצורה אחידה והופעה מרשימה.

איך מבוצעת הרקמה הממוחשבת?

חשוב לדעת שאין מדובר בפעולות שמתבצעות ללא חשיבה מעמיקה אלא בתהליך שיש בו כמה וכמה שלבים –

  • עיצוב של הרקמה, כפי שהיא אמורה להופיע בסופו של דבר על פריטי ביגוד העבודה.
  • העברת העיצוב הנבחר לתוכנת מחשב מקצועית ומתקדמת שמחוברת למכונות הרקמה.
  • ביצוע הדמיה – איך אמורה להיראות הרקמה לאחר שהתהליך יושלם וביצוע תיקונים בגוונים או בכל נושא אחר שדורש תיקון או שינוי.
  • רקמה של פריט אחד על מנת לוודא שאכן התוצאה הסופית מספקת ומתקבלת כפי הנדרש.
  • רקמה בכמות גדולה של כל הפריטים הדרושים.

חשוב מאד לדעת שמדובר בתהליך שמבוצע תוך שיתוף פעולה מלא של איש המקצוע האמון על הפעלת המכונה המבצעת את הרקמה הממוחשבת עם מי שאמון על התהליך מצד בית העסק או מקום העבודה. ביחד הם יתקדמו אט אט וכך יוודאו שהעבודה מתבצעת לשביעות רצונו של הלקוח. איש המקצוע, שיש לו ניסיון רב בעבודות דומות של ביצוע רקמה ממוחשבת בכמות גדולה יידע ויוכל לתת את העצות והטיפים הטובים ביותר על מנת שהתוצאה הסופית תתקבל בדיוק בצורה שהלקוח רוצה ומצפה.

מה עוד אפשר לעשות עם רקמה ממוחשבת?

מכיוון שהרקמה ממוחשבת מתאימה לשימוש על גבי פריטי טקסטיל בעיקר – אפשר לחשוב על כל רעיון שכזה שדורש רקמה של ברכה, שם, מיתוג או הקדשה שמעוניינים לרקום על גבי פריטי טקסטיל שונים. להלן כמה רעיונות נפוצים לביצוע רקמה ממוחשבת ולא בהכרח קשורים למקום עבודה:

  • רקמה על גבי כובעים עבור ילדים או עבור מבוגרים.
  • רקמה על חולצות או מכנסיים כמתנה בימי גיבוש, ימי כיף או ימי הולדת.
  • נרתיקי תפילין או כיפות עבור קהל שומר מסורת.
  • מיתוג תיקי ספורט עבור קבוצה או נבחרת שדרושה להם הופעה אחידה מלבד בגדי הספורט שהם לבושים בהם.

מה היתרונות של הרקמה הממוחשבת?

הרקמה הממוחשבת עוקפת את מה שנחשב לפעולה הקודמת לה – הדפסה. ההדפסים קיימים בכמה דרגות של איכות והם לא יכולים להישאר עמידים לאחר מספר מרובה של כביסות ושימוש אינטנסיבי. לעומת זאת – הרקמה הממוחשבת עשויה מחוטי רקמה חזקים ועמידים מאד, שיש בהם שימוש גם בעולם הרקמה והתפירה המקצועי. הם יכולים להישאר עמידים גם בשימוש רב וגם לאחר שהפריט יהיה מספר גדול של פעמים בכביסה. גם לאחר תקופה ממושכת של שימוש המיתוג הרקום ייראה ממש כחדש ולא יהיה צורך להחליף את הביגוד, לשנות את הרקמה או לחזק אותה משום סיבה.

מראה אחיד ויפה של העובדים – רק עם רקמה ממוחשבת!

כאמור, חוטי הרקמה שעושים בהם שימוש הם חזקים, עמידים וטובים במיוחד. מעבר לכך – הם בעלי צבעים עזים שלא דוהים – מה שמבטיח ששם מקום העבודה יישאר יפה וחזק בדיוק כפי שהיה בהתחלה, מיד לאחר שהרקמה בוצעה. העובדים ישמחו שהשקיע בבגדי העבודה שלהם בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת ולא בהדפסה שעלולה לדהות או להיהרס לאחר זמן שימוש קצר מועד בלבד. בגדי עבודה ממותגים באיכות גבוהה יהוו עבורם מקור לגאווה והם ישמחו לקחת חלק במקום עבודה שדואג להם ולרווחתם.

 

היכן מבצעים רקמה ממוחשבת?

חשוב מאד לשים לב שבוחרים מקום מקצועי שיש לו ניסיון רב ביצוע עבודות דומות עבור בגדי עבודה של ארגונים וחברות, שכן הניסיון עשוי לעשות את ההבדל בין עבודה איכותית שגם מתאימה מבחינה עסקית או לרקמה שלא תעשה את העבודה שלה ולא תגרום לעובדים תחושה טובה ביחס למקום עבודתם.

 

המאמר נכתב באדיבות צוות שמימס – שירותי רקמה ממוחשבת

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: