יום רביעי, 12 באוגוסט 2020, כ"ב אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם, קניות בשוהם וחבל מודיעין,עסקים בשוהם,

פאות קאסטם – זה המקום שלך להתפרע

את השיער הטבעי שלך לא בחרת, אבל את בהחלט יכולה לעשות שורה ארוכה של פעולות כדי להשיג את מראה השיער המועדף עלייך יותר מכל

פורסם בתאריך:


מאת: תוכן ממומן

את השיער הטבעי שלך לא בחרת, אבל את בהחלט יכולה לעשות שורה ארוכה של פעולות כדי להשיג את מראה השיער המועדף עלייך יותר מכל. כאשר מדובר בפאות, את דווקא כן יכולה לבחור את הפאה המתאימה לך, אלא שהמבחר לא תמיד עונה על הדרישות שלך, גם בהיבט של המאפיינים האסתטיים של השיער (צבע, אורך, צפיפות, עיצוב וכן הלאה), וגם באופן בו יושבת עלייך הפאה מבלי שניתן יהיה להבחין בה. בדיוק את הבעיה הזאת, מיועדות לפתור לך פאות קאסטם, שמאפשרות לך להתאים אישית את הפאה על פי העדפותייך ועל פי המבנה המדויק שלך ראשך.

 

מהן אפשרויות ההתאמה האישית של פאות קאסטם?

עד לאן תוכלי לקחת את העניין הזה של התאמה אישית? האם מדובר רק בבחירת צבע מסוים שלא ניתן להשיג בפאות מן המדף? האם אפשר גם לקבוע את צפיפות השיער? אולי את אורכו ועיצובו, או הרשת שעל גביה נשזרים סיבי השיער? ובכן, פאות קאסטם מאפשרות לך לקבוע כל פרמטר אפשרי בהתאם להעדפות שלך, ואפילו להחליט האם את מעדיפה שיער סינטטי או שיער אדם טבעי. מן הסתם, ההבנה הזאת עשויה לעורר בך דווקא חשש, שכן מגוון האפשרויות שזה פותח בפנייך הוא אינסופי, והרי איך תוכלי להחליט בתחום שבו את לא מבינה? בדיוק מהסיבה הזאת, את רוצה להזמין את הפאה מגורם מקצועי שילווה אותך לאורך כל התהליך, ואולי אף לעשות שימוש בפאה קיימת כנקודת הפתיחה, שאותה תתאימי אישית עבורך.

 

התאמה אישית של פאה קיימת

בתהליך של ייצור פאות קאסטם, ניתן להתחיל לגמרי מאפס. להגדיר את כל הפרמטרים השונים שתכלול הפאה, ובהתאם לכך לייצר את הפאה החל מרשת השזירה ועד סיב השיער האחרון. לחילופין, ניתן לקצר את התהליך ולייעל אותו, באמצעות שימוש בפאת מדף שמציעה בסיס שיכול להתאים לך. את הפאה הזאת ניתן להתאים לך באופן אישי באמצעות שינוי מבנה הרשת כך שתתאים בדיוק לקווי המתאר של ראשך, לצופף או לדלל את השיער, לשנות את צבעו (ופה תוכלי להתפרע עם כל האפשרויות שמוצעות על ידי סלון שיער יוקרתי), ולעשות כל שינוי נדרש כדי שהפאה שתשב על ראשך, תעניק לך את המראה האולטימטיבי מבחינתך, ומבלי שניתן יהיה כלל להבחין שאת חובשת פאה. גם במקרה זה, את רוצה לצידך את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, ובעלי התמחות ספציפית בתחום הייחודי של פאות קאסטם.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: