יום שישי, 07 באוגוסט 2020, י"ז אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם, קניות בשוהם וחבל מודיעין,עסקים בשוהם,

סריקת שקופיות ואלבומי תמונות – למה זה טוב?

בעידן הסמארטפון, מלא בתמונות שצילמנו בלי לעשות חשבון לכלום, אי אפשר להימנע מהאפקט של ירידת הערך של תמונות כמזכרת - כל מי שמחזיק בביתו ארגזי שקופיות ואלבומי תמונות מגיל ילדותו והתבגרותו, היה מאוד רוצה לחוות את שטף הזכרונות האלה

פורסם בתאריך:


מאת: תוכן ממומן

בעידן הסמארטפון, כשלכל אחד מאיתנו ישנו מכשיר עם נפח אחסון של עשרות ג'יגה בייט, מלא בתמונות שצילמנו בלי לעשות חשבון לכלום, אי אפשר להימנע מהאפקט של ירידת הערך של תמונות כמזכרת – עד לרגע שבו מחליטים לעבור על כל התמונות. או אז, אפשר להרגיש את התרוממות הרוח משטף הזכרונות שממלא אותנו עם כל תמונה. כל מי שמחזיק בביתו ארגזי שקופיות ואלבומי תמונות מגיל ילדותו והתבגרותו, היה מאוד רוצה לחוות את שטף הזכרונות האלה, אלא שלעולם אין זמן לזה, ולכן זה גם לעולם לא חולף בראשנו, וזאת הסיבה הטובה המרכזית לשקול ביצוע סריקת שקופיות וכן סריקת אלבומי תמונות.

מדיה דיגיטלית נגישה וזמינה

כאשר אנו מבצעים סריקה של השקופיות ואלבומי התמונות שלנו, אנחנו מעבירים למעשה את כל הזכרונות שלנו למדיה דיגיטלית, שבה ניתן להשתמש בקלות, במהירות, בכל רגע ובאמצעות אינספור פלטפורמות. לאחר ביצוע סריקת שקופיות של ימי ילדותכם, או סריקת אלבומי תמונות של תקופת התבגרותכם, תוכלו לצפות בתמונות הללו על גבי מסך הטלוויזיה עם כל המשפחה, על גבי מסך המחשב ואפילו על גבי הסמארטפון, והכל בלחיצת כפתור אחת. התמונות ממתינות לכם בשטח האחסון, וכל מה שאתם צריכים לעשות הוא לצפות בהן, מבלי לפרוק ארגזים גדולים של אלבומי תמונות כבדים, או להתקין מכשירים מסורבלים להצגת השקופיות על הקיר. לזמינות הזאת של המדיה הדיגיטלית, ישנה השפעה קריטית על המידה בה נוכל לחוות את הזכרונות שלנו.

שמירה לדורות הבאים

סיבה טובה נוספת, שלמעשה היא זו שדוחפת רבים מהאנשים לבצע סריקת שקופיות או סריקת אלבומי תמונות, היא הגיבוי של כל הזכרונות שלנו בקלות ובצורה אפקטיבית. לאחר סריקת כל החומרים, תוכלו לאחסן את כולם יחד על גבי זכרון נייד קטנטן שניתן להכניס לכיס, ולשלוף אותו בכל עת כד לצפות בתמונות. את הקבצים הדיגיטליים ניתן לגבות על גבי מחשב, זכרון נייד, דיסק או כל מדיה דיגיטלית אחרת, ובכך להבטיח את המשכיות הזיכרונות גם לדורות הבאים.

זוהי כאמור סיבה טובה נוספת לביצוע סריקה, ובסך הכל די ברור שבפניכם עומדות כל הסיבות הטובות והנכונות לסרוק את השקופיות והתמונות שלכם, וכל מה שנותר לכם הוא לקבל את ההחלטה לעשות זאת. אם אתם מתכננים לעשות זאת בשיטה הביתית, קחו בחשבון שרק המחשבה על המאמץ והזמן שיידרשו מכם, עלולים למנוע מכם לקבל את ההחלטה. פנו לגורם מקצועי המתמחה בתחום של סריקת שקופיות כחברת זיכרון צילומי וסריקת אלבומי תמונות, עשו את זה ושימו את זה מאחוריכם.

למידע נוסף הקליקו כאן

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: