יום שני, 15 באוגוסט 2022, י"ח אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

איך תשיגו קרטונים למעבר דירה במהירות

אם אתם עוברים דירה בקרוב, סביר להניח שאתם מחפשים קרטונים למעבר דירה כדי לארוז את תכולת הבית שלכם.

פורסם בתאריך:


תוכן ממומן 

קרדיט תמונה: אדובי

למרבה המזל יש לא מעט אפשרויות להשיג קרטונים, גם אם אתם זקוקים להם במהירות, כך שתוכלו להתחיל לארוז ולקדם את תהליך מעבר הדירה בקלות ופשטות.

ריכזנו לכם כמה דרכים עיקריות למצוא קרטונים למעבר דירה כמה שיותר מהר, החל בקרטונים חינם, ועד כאלו בתשלום.

בתי עסק כמו סופר, פארם או חנויות מכולת

רשתות גדולות ומכולות קטנות עשויות להחזיק הרבה קרטונים. אלו עסקים אשר מקבלים משלוחים מדי יום או אחת לשבוע, כדי לשמור על המלאי שלהן, כך שרובן משליכות ארזים וקרטונים מדי יום ביומו. שווה לבדוק את אזור השלכת הפסולת של מכולות ורשתות, ברוב המקרים יש שם פח מחזור לקרטונים שתוכלו לבדוק. אתם יכולים גם לשאול את צוות הסופר הקרוב למקום מגוריכם, או לבקש ממנהלי המכולת השכונתית לשמור לכם קרטונים שתיקחו אתכם.

נקודות מחזור קרטונים

ברחבי הארץ פזורות נקודות מחזור קרטונים, אשר ניתן למצוא בהן קרטונים בגדלים וסוגים שונים. רוב הקרטונים כן יהיו במצב טוב וניתן יהיה לעשות בהם שימוש חוזר, כך שתוכלו לצאת עם מלאי גדול. קרטונים אלו כבר מוכנים לשימוש, רק שימו לב שהם לא מלוכלכים, שאין מהם ריחות לוואי ושהם במצב מספיק טוב להשתמש בהם. כמו כן, כדאי לדעת מראש מתי מרוקנים את המכולה כדי שלא תגיעו בדיוק שמכולת המחזור ריקה.

רכישה מחברת ההובלה

חברות הובלה רבות מציעות שירותי אריזה, מה שאומר שיש להן קרטונים. גם אם אתם רוצים לארוז בעצמכם, תוכלו לשאול את חברת ההובלה אם ניתן לרכוש ממנה קרטונים בגדלים שונים שישמשו אתכם עבור האריזה. אתם יכולים להיות בטוחים שתהיה לה כמות גדולה של קרטונים, אחרי הכל, היא עובדת בתחום ומובילה דירות על בסיס קבוע.

מה שיש לקחת בחשבון הוא שלא בטוח שלחברת ההובלה יהיו קרטונים חדשים, יכול להיות שתוכל לספק לכם קרטונים משומשים. לכן אם זה חשוב לכם, שווה לבדוק לפני שאתם מזמינים. עם זאת מכיוון שקרטונים מהווים אחוז גדול מנפח הפסולת כן מומלץ לבדוק את האפשרויות של קרטונים משומשים לפני שעוברים לאפשרות של רכישת קרטונים חדשים.

רכישה אונליין

אפשרות נוספת ומאוד פשוטה שעומדת לרשותכם היא הזמנת קרטונים למעבר דירה באינטרנט אצל חברה שמספקת חומרים לאריזה. יש לא מעט חברות אשר מציעות מלאי נרחב ומלבד קרטונים תוכלו למצוא אצלן חומרי אריזה אחרים כמו למשל נייר אריזה, נייר דבק, פצפצים וקרטונים בגדלים וסוגים שונים. לחנות מקוונת לחומרי אריזה יהיה את כל מה שאתם מחפשים תחת קורת גג אחת, כך שלא תצטרכו להתאמץ או להתחיל לחפש קרטונים במקומות שונים. אם אתם מחפשים מגוון ואת כל המוצרים הנחוצים למעבר דירה, אין תחרות לקמעונאים שמספקים לכם את השירות הנ"ל באופן ייעודי, שם יחכה לכם מבחר רחב של מוצרים המיועדים למעבר. תוכלו גם לרכוש חבילה למעבר דירה במחיר משתלם.

לכן אם אתם מעדיפים לחסוך את הזמן וההתעסקות שכרוכים בחיפוש ולשלם על הקרטונים, זו אופציה מהירה לחלוטין. כמובן שתוך כמה ימים בודדים המשלוח יגיע אליכם הביתה ואתם תוכלו להתחיל להתכונן למעבר בקלות.

ולבסוף,

לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות והשאלה היא כמה אתם ממהרים ומה הצורך שלכם. אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם זמן יקר, כמו שקורה בדרך כלל כאשר ממהרים, פשוט הזמינו חומרי אריזה אונליין ותיהנו מכל הנוחות והמגוון ששירות זה מציע לכם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: