יום שישי, 22 באוקטובר 2021, ט"ז חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

עושים בדק בית מומלץ רק עם המקצוענים

הרבה אנשים טוענים למקצוענות בתחומם, אבל האמת היא שרק מעטים באמת מציעים עבודה מקצועית ויסודית, ובכל הנוגע לנדל"ן שלכם, כדאי שהכול ייבדק, כולל היסודות. בדיקת בדק בית מומלץ לבצע לפני רכישה של כל נדל"ן, פרטי או מסחרי, בית, דירה או אפילו מחסן.

פורסם בתאריך:


(תוכן ממומן)

הרבה אנשים טוענים למקצוענות בתחומם, אבל האמת היא שרק מעטים באמת מציעים עבודה מקצועית ויסודית, ובכל הנוגע לנדל"ן שלכם, כדאי שהכול ייבדק, כולל היסודות. בדיקת בדק בית מומלץ לבצע לפני רכישה של כל נדל"ן, פרטי או מסחרי, בית, דירה או אפילו מחסן. הסיבה? ובכן, תקלות ובעיות במבנים יכולות להוביל הרבה הוצאות, שלא לומר לאסון אמיתי, ובכל הנוגע לבטיחות שלכם ולכסף שלכם, כדאי לנהוג בחוכמה רבה ולא לפעול בפזיזות.

נכון, מצאתם עסקה מצוינת ואתם רוצים לתפוס אותה כל עוד היא חמה. אבל חכו רגע קט, כי עסקה מצוינת יכולה בקלות כואבת להפוך לעסקה נוראית, כאשר הוצאות על גבי הוצאות מתגלות ככל שאתם מתקדמים. אם לא הוצהר אחרת, הרי שכל הנזקים בדירה או בנכס, אשר התגלו וצפו לאחר הרכישה, יהיו באחריותכם הבלעדית, כלומר באחריות הקונים. אתם מבינים עד כמה זה עלול לסכן אתכם?

בדק בית מומלץ לפני הכול

אם אתם באמת מעוניינים בדירה, ואם בעל הבית באמת עומד מאחורי המילה שלו שהבית תקין, הרי לא צריכה להיות לו כל בעיה עם הזמנה של בדק בית. ואפילו להיפך, בדק בית מומלץ גם למוכר, שהרי בסופו של דבר באם התגלו ליקויים לא רק שהאמת תצא לאור, אלא שגם אם תבחרו לא לרכוש את הדירה, הרי שלפחות הוא ידע מול איזה ליקויים הוא עומד, וזה, כמובן, אם תחשפו בפניו את הדוח המקצועי.

אם בעל הבית הסכים בקלות להעביר את הדירה שלו בתהליך בדק בית מומלץ לוודא שהכול מוסכם וכי ברור לו כי אתם מתנים את החוזה בכך. במידה ויימצא ליקוי זה או אחר, תוכלו לנהל מו"מ חזק יותר, ולהוריד את המחיר של הנכס, או לקבלו רק לאחר תיקון מלא של הבעיה, לפי שיקול דעתכם. כך אתם לא קונים חתול בשק, ונהנים מעסקה בטוחה ומובטחת, ללא צרות וללא בעיות מיותרות, בטח שלא בטווח הקרוב.

איתור ליקויי בניה ושאר תקלות במבנה

בדיקת בדק בית מומלץ לעשות בגלל מספר אלמנטים שונים. איתור ליקויי בניה זה מהלך בסיסי וחיוני שעלול לעיתים להציל חיים. לכולנו זכורות כתבות בעיתון עם כותרות מפוצצות על בניין שקרס או קומה שנפלה. בין אם זה אולם אירועים או מבנה ישן באזור פחות טוב של העיר, הרי שהתמוטטות קיר, תקרה או כל חלק אחר במבנה זה סכנת חיים, ולא רק שזה אסון גדול, אלא שאתם גם בהכרח לא רוצים להיות אחראים על כך.

איתור ליקויי בניה ותקלות נוספות במבנה זה מהלך בסיסי ומחייב שנותן לכם שקט נפשי, ומאפשר לכם פשוט לרכוש את הנכס, ולהתחיל ליהנות מהפירות אליהם כיוונתם בעסקה. הבדיקות נעשות על ידי מהנדסים בעלי ניסיון רב בבנייה, שיפוץ, תכנון וליווי פרויקטים בכל סדר גודל, כך שאתם יודעים שאתם בידיים טובות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: