יום ראשון, 25 באוקטובר 2020, ז' חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם, קניות בשוהם וחבל מודיעין,עסקים בשוהם,

המדריך המלא לבחירת מצעים לחדר הילדים 

רוב הילדים לא אוהבים ללכת לישון, ויעשו הכל על מנת למשוך את הזמן דווקא כשצריך להכנס למיטות. יחד עם זאת הילדים שלנו מבלים בתוך המיטה בסביבות 10 שעות ביום בשינה, ולכן חשוב שאנחנו בתור הורים ניצור להם סביבה נעימה ונוחה, שגם תקל עלינו. אז איך בוחרים את המצעים האולטימטיביים לילדים? המשיכו לקרוא.

פורסם בתאריך:


* תוכן שיווקי*

המלצות פרקטיות לבחירת מצעים לילדים 

אספנו בעבורכם כמה המלצות פרקטיות במיוחד שיסייעו לכם בבחירת מצעים איכותיים שגם אתם וגם הילדים תוכלו להנות מהם:

*   מותגים שילדים אוהבים: המגון הרחב של המצעים שקיימים בשוק מאפשר לכם לבחור מצעים עם דמויות או מותגים שהילד אוהב. מן הסתם לא תבחרו מצעי ברבי לבן או מצעי מכוניות לבת, אלא אם כן זה מה שהם אוהבים, ולכן כדאי לבחור לילד מצעים עם הדמויות אליהם הוא מתחבר. בחירה נכונה כזו יכולה לעזור לכם בשעת ההשכבה, ולשכנע את הילד ללכת לשכב במיטה מהר יותר כי הדמות האהובה עליו מחכה לו בין הסדינים.

*   החומר מהם עשויים המצעים: איכות המצעים נמדדת לפי טכנולוגיית הדפסת צבע שלא דוהה, לפי צפיפות האריגה ולפי החומר ממנו הם עשויים. ההמלצה היא לבחור מצעים העשויים 100% כותנה, מאחר והם חזקים ועמידים בכביסות רבות, ונוחים ונעימים למגע. ישנם מצעים דקים אשר סופגים זיעה לימי הקיץ החמים, ומצעי כותנת ג’רסי שהם עבים יותר, שומרים על חום הגוף, ומתאימים לימי החורף.

*   כביסה: ילדים נוטים ללכלך את המצעים בצורה תדירה, ולעיתים אף להשאיר כתמים קשים לניקוי. המצעים של הילדים עוברים לא מעט כביסות בחומרים ותוכניות כביסה חזקות, ולכן אתם רוצים לבחור מצעים שיעמדו היטב בכביסות רבות, ושניתן לכבס בקלות במכונת כביסה, ללא הוראות מיוחדות.  

*   הסגנון העיצובי של החדר: בבואכם לבחור סגנון מצעים למיטות של הילדים שימו לב גם לעיצוב הכולל של החדר. מה הם הגוונים המעטרים את החדר, ומה האווירה הכללית של החלל, ונסו לבחור מצעים מתאימים לאווירה.  

*   מידות: אחת הטעויות הגדולות שהורים נוהגים לעשות הוא לקנות מצעים בגודל שאינו מתאים למיטה של הילד. מיטות ילדים ומיטות מעבר מיוצרות בגדלים, עיצובים וסגנונות שונים, ואין יותר מעצבן מלגלות שקניתם סט מצעים שאינו מתאים לגודל של המיטה. קחו מידות מדויקות לפני שאתם מגיעים לחנות על מנת לבצע רכישה נבונה.

*   תקציב: לבסוף, לכל אחד מאיתנו יש תקציב מוגבל לטובת רכישה של מצעים. נסו לחלק את התקציב לכמה סטים של מצעים, ואל תסתמכו על סט אחד או שניים, כאשר מדובר במצעים לילדים. הקפידו לבדוק את הרשתות השונות, ולעשות השוואת מחירים, ובחרו מוצרים איכותיים על פני מוצרים זולים.

בנימה זו נציע לכם לא לבצע את הבחירות האלו בעצמכם. בהנחה והילד גדול מספיק ויש לו דעות משלו, עשו בחירה משותפת וערבו את הילדים בקבלת ההחלטות, אחרי הכל מדובר בחדר שלהם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: