יום שבת, 08 באוגוסט 2020, י"ח אב ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם, קניות בשוהם וחבל מודיעין,עסקים בשוהם,

מומחה לפינוי דירה

לצאת מורווחים עם חברת מומחה פינוי דירה .

פורסם בתאריך:


 

חברת "מומחה פינוי דירה" מזמינה גם אתכם ליהנות משירותי פינוי תכולה עבור כל מטרה, כולל סיטואציות בהן מבקשים לפנות דירה מוזנחת ולהחזירה להיות ראויה למגורים.

מדוע דווקא אנחנו? וכן כיוון שמדובר בחברה רווית ניסיון, חדורת מטרה, אכפתית מאיכות התוצאה, בעל צוות שאינו רק יעיל אלא גם אנושי, לרשות החברה עומד ציוד עשיר ומגוון, היחס הנו אישי, המחיר מתחשב, השירות מקצועי ומעל לכל מדובר באמינות, שקיפות ויעילות!

ליהנות משירותים משלימים

מכאן שאם גם אתם חושבים בימים אלו על פינוי תכולת דירה שזה עתה ירשתם, אתם יכולים להירגע שהגעתם לכתובת הנכונה, אתם יכולים להירגע שלא רק נעזור לכם לפנות את הדירה מכל תכולתה, אלא גם נעשה זאת על הצד הטוב ביותר. כך למשל אנו גאים לציין שלא פעם אנו תורמים חלק מהתרומה למגוון ארגוני צדקה, שאינינו עוזבים את הדירה לפני שהלקוח הביע שביעות רצון מלאה ושאנו מעניקים בין היתר גם שירותי חיטוי וניקיון מקצועיים, כך שבתום כמה שעות, תוכלו להתחיל להראות את הדירה ללקוחות פוטנציאליים.

סיטואציות מורכבות

לצד היכולת שלנו לפנות כל סוג של תכולה מכל מקום, אנו גם מתמחים בסיטואציות שמצריכות סובלנות לצד אנושיות. כך למשל כאשר אנו מוזמנים עבור פינוי אגרנות כפייתיית, אנו מבינים את מורכבות הסיטואציה, מבינים שלאגרן הכפייתי קשה להכניס לביתו אנשים זרים וקשה לו לראות כיצד כל עמל עבודתו מפונה מביתו. על כן הצוות שלנו אינו רק נבחר לפי הכושר הגופני, אלא גם בזכות היכולת האנושית להזדהות, להיות סבלני ואמפטי. מכאן שגם אם אנו מפנים ציוד שהנו פסולת, הרי שגם אז הפינוי ייעשה באופן מכובד ויאה.

מקומות מאתגרים

לא תמיד פינוי נעשה מדירת קרקע או מדירה שצמודה למעלית, אלא לא פעם גם מדובר על פינוי מרתפים כאשר דרך הגישה כוללת לא מעט מדרגות, מדובר על פינוי מחסנים שכוללים ציוד מאסיבי במיוחד וכדומה. על כן טוב לדעת שכאשר פונים אל צוות "מומחה פינוי דירה", ניתן לדעת שהצוות יגיע ערוך עם תוכנית פעולה מפורטת, כך שכל חבר צוות יידע בדיוק מה תפקידו בכן רגע נתון ומשימת הפינוי תתבצע באופן יעיל ושכלתני.     

שמירה על יחסי שכנות ופרטיות

אף אחד אינו רוצה ל"כבס את הכביסה המלוכלכת שלו בחוץ", ועל כן גם כאשר מדובר על פינוי חצרות פרטיות, גם אז ניתן להיות רגועים ששום דבר לא יושלך לצד הפח השכונתי, שמה שצריך ייארז בקפידה לקראת הפינוי, שחניית השכנים לא תיתפס, שתישמר דיסקרטיות מלאה ושבאופן כללי העבודה תתבצע באופן שקט ומכובד. מכאן שניתן להתחיל לפנטז על החצר מפונה מציוד מיותר שנאגר בה לאורך שנים, ניתן להימנע מעימותים מיותרים עם השכנים וניתן להתחיל לתכנן מחדש את עיצוב החצר. עוד טוב לדעת שאנו גם מעניקים שירותי הדברה, חיטוי וניקיון מקצועיים. גם אתם רוצים להרוויח מכך? חייגו עוד היום 050-7363632 ותצאו מרוצים!

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: