יום שישי, 20 במאי 2022, י"ט אייר ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

כל היתרונות של השכרת מדפסות לעסקים

אחת ההמצאות הנפלאות שהאנושות העלתה, היא המדפסת. היא מאפשרת לנו להעתיק מסמכים בקלות, ואף לסרוק ולשתף אותם בלחיצת כפתור

פורסם בתאריך:


היא אלמנט חובה בכל בית, ועל אחת כמה וכמה בכל בית עסק. העניין הוא שהעלויות שמגיעות עם המדפסת עלולות להיות גבוהות יחסית, וכאן אנחנו – מימד השכרת מדפסות נכנסים לתמונה!

אתם לא חייבים לספוג את כל העלויות האלו, לא כשעומדת בפניכם האפשרות לשכור את המדפסות הטובות ביותר בשוק, וליהנות מכל היתרונות של השכרת מדפסות.

מימד השכרת מדפסות בקלי קלות

  • הרכישה היא רק השלב הראשון – יש כל כך הרבה דגמים של מדפסות; חלקם מתקדמים יותר מאחרים ומאפשרים מגוון רחב של אפשרויות, במחירים נגישים ובמחירים גבוהים הרבה יותר. עם זאת, גם אם מחליטים לרכוש מדפסת זולה יחסית, מה עם עלויות הטונרים והדיו, והתחזוקה כמובן? מימד השכרת מדפסות חוסכים לכם את כל העלויות הללו, כיוון שכל אלו נמצאים תחת מטריית שירותים אחת יעילה במיוחד.
  • שדרוג בקלי קלות – נניח שרכשתם לא מזמן מדפסת מתקדמת במחיר לא זול. לפתע, נתקלתם במבצע שאי אפשר להתעלם ממנו, למדפסת משודרגת ומתקדמת אפילו יותר. אבל רגע, לא סיימתם עדיין לשלם על המדפסת הקודמת! אתם מבינים את הלופ? ובכן, שירותי השכרת מדפסות יאפשרו לכם להחליף דגמים מידי פעם בהתאם לצרכים והדרישות שלכם, מבלי להסתבך!
  • הוצאות משרד יעילות יותר – תשלום חודשי ומסודר מאפשר לתכנן באופן יעיל יותר את ההוצאות. למרבה המזל בהקשר של מדפסות, אנחנו יודעים בדיוק על מה אנחנו מוציאים וכמה (מבחינת דיו, טונרים וכדומה). בדרך כלל כשפונים לשירותי השכרה, גם מקבלים את כל האלמנטים הנלווים בחבילה אחת.
  • הוצאה מוכרת – זאת ועוד, הרי שניתן להכניס את עלויות ההשכרה החודשית כהוצאה מוכרת, במקום לציין רק רכישת מדפסת אחת. וכמו שאתם יודעים כעסק, ככל שיש לנו יותר מה להעביר הלאה למס הכנסה, כך טוב!
  • תחזוקה בראש שקט – מימד השכרת מדפסות מציעים לא רק מדפסות מתקדמות אלא כפי שציינו, גם תחזוקה שוטפת. העניין עם מדפסות זה שהן עושות את העבודה מעולה, אבל נוטות להתקלקל כשמשתמשים בהן יותר מידי. כך, במקום לבזבז זמן בלחפש איש מקצוע מעולה בסכומי עתק, כל שעליכם לעשות זה רק ליצור קשר עם מערך התחזוקה של החברה ממנה שכרתם את המדפסת, והם כבר ישלחו אליכם נציג בהקדם האפשרי. זה עד כדי כך קל!

אנחנו כאן לכל מה שתצטרכו

מימד השכרת מדפסות מזמינים אתכם ואתכן ליהנות משגרת עבודה (והדפסה) בראש שקט. אנו נעזור להתאים את המדפסות המדויקות לצרכים והדרישות, ונבנה תכנית מותאמת אישית לכל לקוח – כולל תחזוקה, תוספות, הובלות ועוד. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים, וממש בקרוב תהנו גם כן מחוויית הדפסה באיכות הגבוהה ביותר, אצלכם במשרד!

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: