יום שישי, 30 באוקטובר 2020, י"ב חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם, קניות בשוהם וחבל מודיעין,עסקים בשוהם,

מאוורר חוץ –  מתי ומדוע נרצה להתקין אותו?

פורסם בתאריך:


כשמדברים על מערכות קירור, צינון, ובפרט מאווררים, הנטייה שלנו לחשוב על מתקנים אשר ניתן להתקין או להציב בפנים המבנה, בין אם בית מגורים ובין אם זה עסק. כמעט בכל מקום נוכל למצוא מתקנים כאלה, אשר תפקידם לאפשר לנו ליהנות מאוויר נעים כשאנחנו סגורים בתוך המבנה, וכך לא נושפע מהחום והלחות שבחוץ.

אך כפי שאנחנו יודעים, עלינו למצוא פתרון גם לשטחים פתוחים. למשל, עלינו למצוא פתרון לגינה, חצר, מרפסת, גג ומקומות פתוחים אחרים בהם אנחנו מבלים, בין אם זה במשך זמן קצר ובין אם זה במשך שעות ארוכות, אם אנחנו מתגוררים או עובדים במקום, ואם אנחנו אורחים באופן כזה או אחר.

הפתרון האידיאלי עבורנו הוא מאוורר חוץ. מדובר על מאוורר שאנחנו יכולים להתקין על גבי פרגולה בכל מקום בו היא מותקנת, בתקרה שמכסה באופן חלקי את המרפסת, או במקומות אחרים בהם ניתן להתקין אותו. מאוורר זה יכול, בעזרת מוטות הכנפיים שלו, לספק לנו בריזה נעימה ובכך לאפשר לנו לשבת בחוץ, גם בימים חמים ולחים, מבלי שנרגיש אי נוחות ונזיע.

ישנן סיבות רבות מדוע נעדיף להתקין מאוורר חוץ על פני אמצעים אחרים. זה נובע בין היתר, מהעובדה שמדובר במתקן יותר יעיל, יותר נוח ואפקטיבי. כמו כן, זהו מתקן שמאפשר לנו ליהנות בצורה הטובה ביותר מצינון ואוויר נעים. הסיבה היא, בגלל שהוא מותקן על הגובה, ומוטות הכנפיים שלו מסתובבות בכיוון מסוים, אז פיזור האוויר יותר אפקטיבי מאשר אמצעים אחרים. הוא מצליח להוריד את האוויר מלמעלה למטה, בצורה יעילה.

מתי נרצה להתקין מאוורר חוץ

בשטחים חיצוניים, לא פעם יש בעיה להשתמש באמצעים לצינון וקירור. בין אם זה נובע מהעובדה שאם נפעיל אמצעים מסוימים אז הם לא יעבדו בצורה יעילה, שכן עצם זה שמדובר בשטח פתוח אז היתרון שלהם ייעלם, ובין אם זה בגלל הרעש שהם יוצרים או העובדה שהם פשוט יקרים מדי ביחס לאפקטיביות שלהם.

לעומת זאת, מאוורר חוץ עונה על כל הצרכים שלנו, בדיוק כפי שאנחנו מצפים. למשל, אנחנו יכולים ליהנות מאוויר נעים, בריזה טובה. כל זה מבלי שנצטרך להשקיע הרבה כסף או משאבים אחרים. בנוסף נוכל ליהנות ממנו בצורה יעילה, שכן הוא פועל על בסיס האוויר הקיים במקום והוא לא "יוצר" אותו.

צריך לומר, מעבר לעניין הפרקטי, הרי שמאוורר מסוג זה גם יכול להשתלב היטב בעיצוב של המקום. זה נכון כשמדובר על מאוורר שמתקינים על גבי פרגולה במרפסת, גינה או בכל מקום אחר, וכן אם בוחרים להתקין אותו על גבי תקרה באזורים פתוחים. אפשר למצוא דוגמאות שונות של מאווררים שמתאימים לשימוש חיצוני, דוגמאות שמגיעות בצבעים ועיצובים מגוונים, עם או בלי גוף תאורה. כך הם יוצרים אווירה הרבה יותר מיוחדת ונעימה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: