יום שישי, 22 באוקטובר 2021, ט"ז חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

יתרונות מטבח לגינה

במקרים רבים, החלטות השנה החדשה מתמקדות בשיפור באורח החיים. לצאת יותר החוצה, ליהנות מהזמן עם בני משפחה וחברים, ולבשל ביחד ארוחות טעימות שלא היו מביישות את המסעדות הטובות ביותר או את התפריטים הכי נחשבים של Wolt, עם מטבח לגינה חדש ומשודרג.

פורסם בתאריך:


(תוכן ממומן)

במקרים רבים, החלטות השנה החדשה מתמקדות בשיפור באורח החיים. לצאת יותר החוצה, ליהנות מהזמן עם בני משפחה וחברים, ולבשל ביחד ארוחות טעימות שלא היו מביישות את המסעדות הטובות ביותר או את התפריטים הכי נחשבים של Wolt, עם מטבח לגינה חדש ומשודרג.

בחירת פרויקט שיפוץ הבית כוללת יצירה או הוספה לאזור מגורים חיצוני בגינה. הביקוש למתקנים קולינריים אלה גדל בשנים האחרונות, עם התעניינות בעלי בתים ביתרונות של מטבח לגינה, שהולכת וגוברת בשנים האחרונות.

כמרכז בידור, חלל המגורים בחוץ מגביר את ערך הבית להשקעה חדשנית ורווחית

המשמעות היא שיש הרבה הזדמנויות לשיפוצים, וזה הזמן להזמין שירותי אדריכלים ומעצבים, להרחבת היקף הפרויקטים החיצוניים של בעלי בתים, מאי מטבח פשוט לאזור מטבח לגינה שמתפקד במלואו. אז כן. מטבחי חוץ מגינים עם יתרונות רבים ומהנים. בואו נדבר רגע על חלק מהם.

מטבח לגינה נהדר לאירוח

מרחבי בילוי בחוץ ממשיכים להיות בראש רשימת ההעדפות של בעלי בתים, שמתכננים מטבח לגינה שכולל מכשיר גריל, משטח להכנת האוכל, ארונות אחסון, גז ומקרר, ממש כמו במטבח הפנימי, רק עם אפשרויות משחק בגינה. בעלי הבתים נהנים להכין, לבשל ולאכול את ארוחותיהם בבית, בסגנון האוויר הפתוח, עם המותרות של סעודה במסעדה, רק בבית.

בהתאם לפריסה העיצובית כגון תצורה של אי, האורחים יכולים להתכנס במטבח החיצוני, להתרועע ולראות את השף מבצע קסם קולינרי, שגם הוא מתקשר עם האורחים מבלי לשבש את משימת הבישול.

הרחבת מרחב המחיה

עיצובים של מטבחי חוץ משקפים במקרים רבים את המטבחים הפנימיים, מעבירים בהצלחה את הבית אל החוץ ומשתמשים בחלל החיצוני שלא היה בשימוש בעבר. בעלי בתים רבים מתכננים מטבח לגינה עם מכשיר גריל, אבל ניתן להרחיב אותו כך שיכלול מכשירי בישול אחרים כגון תנור פיצה או מעשנת.

שיפור פריסת המטבח החיצוני עם ארונות שמאפשרים אחסון מכשירי מטבח, הסתרת אשפה, ומשטחי עבודה מרווחים, מסייע לריכוז הפעילות הקולינרית.

הוספת מקום לדלפק אזור הכנה, דלפק בר ומקום לאירוח אורחים, מאפשר התרועעות סביב המטבח, שכולל גם מקרר, מכונת קרח וכיור חיצוני. זהו נווה מדבר מלא לאירוח, עם מדיח כלים חיצוני שמרים את הרף בניקיונות קלים מבלי שיהיה צורך לצאת ולהיכנס כל הזמן מהבית, מה שהופך מטבח לגינה לתפקודי לחלוטין ויעיל במיוחד.

הבישול הופך להיות קל יותר

יותר מדי טבחים במטבח מקלקלים את המרק. אבל מטבח לגינה מאפשר יותר טבחים, או לפחות סיוע בהכנת המזון, ערבוב משקאות, צלייה וניקיון. בהתאם לפריסה של המטבח החיצוני, יותר אנשים במטבח חיצוני אינם בהכרח התנהלות שלילית, מכיוון שמטבחי חוץ פחות צפופים ממטבחים מקורים.

וזה עוד לא הכול. על ידי הוספת מקרר לאוכל או מקרר יין, לצד ארונות מטבח, האורחים מוזמנים להגיש את האוכל לעצמם מבלי לשבש את זרימת העבודה של השף.

מבשלים מאכלים עם ריחות עזים? אין בעיה. תנו להם להתפזר בחוץ ולא במטבח הפנימי, עם ריחות שמחלחלים לכל הבית. מכינים דגים? הזדמנות מצוינת לבצע משימה זו עם הפריסה הנרחבת של מטבח לגינה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: