יום שישי, 24 בספטמבר 2021, י"ח תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

טבעות נישואין לאישה - סוגים וסגנונות

טבעות הנישואין עברו מהפכה במרוצת השנים ומטבעות זהב סולידיות זכו לפרשנות עיצובית ייחודית. קניית טבעת נישואין היא תהליך משותף של בני הזוג לפני האירוע עצמו, כשהמבחר עשוי לסחרר. לכן, לפני שיוצאים לבדוק את השטח, כדאי להכין רשימת משאלות

פורסם בתאריך:


(תוכן ממומן)

טבעות הנישואין עברו מהפכה במרוצת השנים ומטבעות זהב סולידיות זכו לפרשנות עיצובית ייחודית. קניית טבעת נישואין היא תהליך משותף של בני הזוג לפני האירוע עצמו, כשהמבחר עשוי לסחרר.
לכן, לפני שיוצאים לבדוק את השטח, כדאי להכין רשימת משאלות וסדר עדיפויות: לקבוע תקציב, להחליט האם תרצו טבעת דומה או כל אחד מכם יבחר טבעת אחרת, לבחון אם יש אלמנט או סגנון החביב עליכם במיוחד, מותג או צורף שקבלתם עליו המלצה ולבחון מה חשוב לכם בטבעת מלבד המראה – מתכת, איכות, עמידות גבוהה. בכל זאת, מדובר בטבעת שתענדו לאורך זמן ולמשך שנים...
אגב, ביהדות נהוג שטבעת הנישואין לקידושין תהיה מזהב או כסף נטולת אבני חן, זאת על מנת שהכלה תוכל לבצע הערכה של הטבעת. אך בסופו של דבר מדובר בבחירה אינדיווידואלית של הזוג המאושר וניתן לראות מבחר מרשים של עיצובים המתאימים לכל טעם וסגנון.

סוד החומר
טבעות זהב וכסף עשויות ממתכות מובחרות, כשהזהב היא המתכת היקרה ביותר מצטיינת בעמידות יוצאת דופן ושומרת על הניצוץ הטבעי לאורך זמן, כמו גם מהווה נכס והשקעה לכל דבר בשל היוקרה המיוחסת לזהב.
בבחירת טבעת זהב יש להתייחס לדרגת הקרט של הזהב המייצגת את אחוז טוהר הזהב של הטבעת וככל שדרגת הקרט גבוהה יותר כך גם עולה גם השווי התכשיט.
תכשיטי כסף אף הם נחשבים איכותיים מאוד ומגיעים במגוון סגנונות ויש לבחון באילו שילובי מתכות מדובר: פלטינה, טיטניום, תוספת של זירקונים והאם טבעת הנישואין דומה במראה ובסגנון לטבעת האירוסין למי שרוצה לשמור על מראה אחיד. אפשר לראות טבעות בזהב לבן, צהוב ואפילו עם תוספת של אדמדם ושילובים בין כסף לזהב בשכבות שונות.
יש מי שבוחרים גם טבעות נישואין לאישה עם יהלומים מנצנצים ובמקרה זה, יש לבחון את המפרט הטכני של היהלום: ליטוש, ניקיון, החזר אור, משקל וכדומה.

לוק חלק ומעודן
מהן המגמות המובילות בטבעות נישואין לאישה? נתחיל בכך שטבעות נישואין לנשים מגיעות בשלל עיצובים כשהמראה האחיד בולט. מי שמעדיפה טבעת חלקה תגלה טבעות חלקות עם עיטורים משדרגים, כשיש טבעות עבות ודקות לפי בחירה בגדלים שונים.
מי שמחפשת את הטוויסט ואת המרקם הייחודי תמצא טבעות מרוקעות או עם חריטות לייזר. כמו כן, טבעות בגימור מאט או מבריק לבחירה או טבעת מאט בעלת שוליים מבריקים או בעלת גימור מחוספס או עם חריצים עמוקים, פסים אלכסוניים, תוספת של כדורים עדינים.
כדאי לדעת שניתן להטביע על טבעות בהתאמה אישית סימנים וסמלים שונים כמו אלמנטים מהטבע – פרחים, עלים ועוד או לבחור טבעת בעלת מראה מוברש.

צורניות מעניינת מככבת על האצבע
נבחרת טבעות הנישואין מציגה בעיקר דגמים עגולים, אך בשנים האחרונות אפשר לראות פרפרזה מעניינת של יציאה מהמשבצת או מהשבלונה בדמות טבעות בצורת גל וחיתוכים ייחודיים כמו סגנון צמה. לצד הטבעות השטוחות מככבות גם טבעות עם נפח ובעלות מספר חישוקים הבולטים על פני השטח, טבעת חותם מלבנית ומשחק מעניין בין פרופורציות וטקסטורות שיוצרים טבעות מרהיבות ביופיין.

סגנון עתיק או עכשווי? זו השאלה!
סצנת הטבעות כוללת דוגמאות מיוחדות במגוון סגנונות של אז ועכשיו. טבעות במראה עתיק, טבעות חותם, טבעות וינטאג', טבעות נוצצות עם נצנצים, טבעת בסגנון מסורתי, סגנון המשלב בין חוטי זהב שזורים בדרך אומנותית. אפשר להתאים את טבעת הנישואין לטעם האישי, לסגנון הלבוש האופייני וכדומה. ההחלטה היא גם בין טבעת דקה ועדינה לטבעת מאסיבית, דומיננטית, תלוי בכלה לעתיד.

אל תשכחו למדוד את הטבעות סמוך לחתונה על מנת לוודא שהן אכן מתאימות וניתן גם לבצע שינויים של הרגע האחרון, כדי שהטבעת תהיה מושלמת.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: