יום שבת, 24 באוקטובר 2020, ו' חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם, קניות בשוהם וחבל מודיעין,עסקים בשוהם,

צריכים לממן  חתונה או אירוע משפחתי ? בדקו אילו הלוואות יש בשוק

עומדים להתחתן או בפני אירוע משפחתי חשוב? רגע לפני שאתם מחליטים לקחת הלוואה, חשוב לבדוק איזה הלוואות עומדות לרשותכם ומה התנאים שהם מציעים בטרם לקיחת הלוואה. אז במקום לפנות להורים  ולהלוות כסף, חשוב שתהיה לכם תוכנית עם מסגרת תקציבית שתוכלו לעמוד בה בלי שום חריגה מיותרת.

פורסם בתאריך:


מדור שיווקי 

 

הלוואה לחתונה או אירוע משפחתי- חשבו טוב בטרם לקיחת ההלוואה

חתונה או אירוע משפחתי מצריכה הכנות מוקדמות אשר עולות לא מעט כסף שלא תמיד יש לזוג הצעיר. במקום לבקש מההורים או חברים, ניתן לקחת הלוואה בין אם זה הלוואה בנקאית או חוץ בנקאית מגורמים שונים, על מנת שניתן יהיה לכסות את האירוע עצמו מבלי לצאת בנזק משמעותי. באמצעות הלוואות לחתונה או אירוע משפחתי, תוכלו לתכנן בראש שקט וללא דאגות את האירוע שלכם מבלי לפנות למשפחה או החברים. כל מה שאתם צריכים זה לדעת מהו התקציב שאתם צריכים ולהיזהר לא לחרוג ממנו. המסלולים האטרקטיביים שעומדים לרשותכם יעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה והחכמה והכי חשוב לא להיות בלחצים או דאגות מיותרים שמשפיעים על תכנון האירוע ועל מצב הרוח שלכם.

אילו מקורות מימון לחתונה או האירוע המשפחתי עומדים לרשותכם?

על מנת לקבל הלוואה לחתונה או אירוע  משפחתי כדאי שתדעו שעומדים עבורכם כמה מקורות מימון שונים. מקורות מימון אלה כוללים:

הלוואות מהבנק- האופציה הראשונה שעומדת עבורכם היא הלוואה מהבנק, סוג הלוואה זאת שכיחה ופופולארית בקרב רבים. אך על מנת לממש אותה חשוב שלא יהיה לכם תיק בהוצאה לפועל או חשבון עם הגבלות. כמו כן, הבנק לא תמיד מאשר הלוואות גם למי שאינו נמצא במינוס או בהגבלות שונות.

הלוואות חוץ בנקאיות- בסוג הלוואות אלה תוכלו לקבל הלוואה מגורמים שהם לא קשורים לבנק כמו: חברות האשראי, חברות פיננסיות שונות, חברות ביטוח ועוד. הלוואות אלה ניתנות ללא צורך להגיע אל המקום עצמו, ורובן לא קשורות למסגרת ההלוואות שלכם בבנק. אך רצוי שהחשבון שלכם לא יהיה מוגבל, ולא יהיה עם תיק הוצאה לפועל פתוח, אחרת הסיכויים פחותים.

הלוואות לכל מטרה כנגד שעבוד נכס- את ההלוואה הללו תוכלו לקחת מהבנק עצמו בתמורה לשעבוד הנכס שבבעלותכם. הנכס יכו להיות דירה, חנות, רכב, חלקת אדמה ועוד. כלומר הנכס עצמו הוא הביטחונות שלכם לקבלת ההלוואה.

הלוואות כנגד משכון נכס מגוף חוץ בנקאי- שעבוד נכס בבעלותכם בין אם זה דירה, חנות, חלקת אדמה, רכב ועוד בתמורה להלוואה שתוכלו לקבל מהגוף החוץ בנקאי ותהווה ערובה וביטחונות כנגד ההלוואה שאתם מקבלים.

בעת בחירת סוג ההלוואה שמתאימה לצרכים האישיים שלכם חשוב לבדוק את הריביות שאתם עומדים לשלם לאורך תקופת ההלוואה, התשלומים שתוכלו להחזיר מדי חודש, פריסת תשלומים נוחה שתוכלו לעמוד בה ולא תעיק עליכם ועוד דברים נוספים שתוכלו להתייעץ עם בנקאי אישי.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: