יום ראשון, 25 באוקטובר 2020, ז' חשון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם, קניות בשוהם וחבל מודיעין,עסקים בשוהם,

חברת סונטו Suunto - מורשת של מכשירי ספורט מהימנים

ספורטאים רבים אשר מתכננים לרכוש שעון ספורט מוצאים את עצמם מתלבטים בין השעונים הפופולאריים של חברת Suunto, לבין השעונים של החברות המתחרות. כמובן שבחירת השעון נעשית בעיקר על פי שיקולים אישיים ומטרות הפעילות הגופנית, אבל בכל זאת אספנו בעבורכם כמה פרמטרים שיכולו לסייע לכם לקבל החלטה טובה יותר

פורסם בתאריך:


*תוכן שיווקי*

 קצת על חברה סונטו, יצרנית שעוני ספורט 

חברת Suunto נוסדה בשנת 1936 על ידי תומאס ווהלונן, שהיה חובב טבע, מהנדס ונווט נלהב, אשר התקשה לעמוד בפני אי הדיוק של מצפנים יבשים סטנדרטיים וחוסר היציבות של המחט שבהם. בעקבות התשוקה שלו להוציא לשוק מוצר איכותי יותר, פיתח ווהלונן תחת פטנט, שיטת ייצור למצפנים עם מחט יציבה בהרבה, קריאה טובה ומדוייקת יותר שלא נראתה קודם בשוק. עם השנים הלכו והתפתחו יכולות הייצור והפיתוח של החברה, וכיום סונטו מתעלת את יכולותיה ההנדסיות והתשוקה לספורט, לתכנון המכשירים הטובים ביותר לתנאים המאתגרים ביותר. סביב החברה נוצרה קהילת משתמשים המאוחדת על ידי תשוקה משותפת לביצועים ועיצוב.

  כיום, Suunto היא אחת החברות המובילות בשוק בעיצוב וייצור של מוצרי ספורט לאימונים, צלילה, טיילים, טיפוס, סקי, שייט וגולף. מוצרי הספורט של Suunto משלבים אסתטיות ופונקציונאליות של שעונים מוכווני פעילות גופנית, אשר עוזרים לאתלטים בכל הרמות לנתח ולשפר את ביצועיהם. כיום החברה מעסיקה למעלה מ-500 עובדים מסביב לעולם ומוכרת את מוצריה ביותר מ-100 מדינות.

שעוני דופק של סונטו או שעונים מתחרים? 

ספורטאים רבים אשר מתכננים לרכוש שעון ספורט מוצאים את עצמם מתלבטים בין השעונים הפופולאריים של חברת Suunto, לבין השעונים של החברות המתחרות. כמובן שבחירת השעון נעשית בעיקר על פי שיקולים אישיים ומטרות הפעילות הגופנית, אבל בכל זאת אספנו בעבורכם כמה פרמטרים שיכולו לסייע לכם לקבל החלטה טובה יותר. 

אחד הדגמים הפופולאריים של החברה הוא הדגם החדשני סונטו 9 בארו. החידוש העיקרי בדגם הזה שאנשי החברה מתגאים בו, קשור לחיי הסוללה של השעון. בחברה מצהירים כי תוכלו לעשות שימוש בשעון בזמן פעילות הכוללת GPS בין 25 ל-120 שעות. בשעון הותקנה מערכת מתקדמת לניהול חיי הסוללה, הכוללת שלושה מצבי פעולה של ה-GPS שניתן לעבור ביניהם על מנת לשמר את חיי הסוללה כמה שניתן. בנוסף לעובדה שהדגם הזה מתריע לספורטאי על זמני האימון לפי התוכנית, הדגם הזה יודע לעקוב אחר תנועותיו של בעל השעון 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כולל דופק. מעקב שכזה יכול לאפשר לספורטאי לקבל נתונים טובים יותר על התנהגות הגוף במהלך שלבים שונים של האימון, אבל גם בזמן מנוחה, ולבחון את ההשפעות של אימונים שונים על הגוף.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: