יום שישי, 24 בספטמבר 2021, י"ח תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

המלצות לנסיעה בטוחה בכבישים

שיעור התאונות בישראל הוא עדיין גבוה מאוד, למרות הירידה הניכרת במספר ההרוגים בתאונות הדרכים. נהיגה בהיסח הדעת, התנהגות פזיזה, אי הקפדה על כללי הבטיחות ואי שמירה על רווחת הנהג הם רק כמה מהגורמים לתאונות. חשוב שנזכור – האחריות על בטיחות הנסיעה מוטלת עליך באופן בלעדי

פורסם בתאריך:


(תוכן ממומן)

 

שיעור התאונות בישראל הוא עדיין גבוה מאוד, למרות הירידה הניכרת במספר ההרוגים בתאונות הדרכים. נהיגה בהיסח הדעת, התנהגות פזיזה, אי הקפדה על כללי הבטיחות ואי שמירה על רווחת הנהג הם רק כמה מהגורמים לתאונות. חשוב שנזכור – האחריות על בטיחות הנסיעה מוטלת עליך באופן בלעדי. השמירה על כל אמצעי הבטיחות עשויים להציל את חייך וחיי הסובבים אותך. בין אם אנחנו מסיעים את כל המשפחה או נוהגים לבדנו, אלו כמה המלצות יעילות שיעזרו לך להגיע למחוז חפצך ולחזור הביתה בשלום.

לשמור על ערנות ולצפות בכל תרחיש

 

גם אם אנחנו נחשבים נהגים זהירים, אנו לא יכולים לבנות על כך שהנהגים שסביבנו ינהגו באותו האופן. נהג זהיר באמת הוא זה שצופה מראש את התנהלותם של רכבים אחרים על הכביש. גם אם נהגים אחרים על הכביש אינם מאותתים, עוקפים מימין ומתנהלים בפזיזות בכל דרך אחרת, חשוב שנשמור על עיניים פקוחות, נצפה אירוע מסוכן ונפעל בהתאם כדי להימנע מעימות איתם.

איתות הוא לא המלצה – הוא חובה

 

האיתות מאפשר לנהגים אחרים לצפות את ההתנהלות שלך ולהימנע ממצב של התנגשות. זוהי אחת המחוות החשובות והאדיבות ביותר שאנו יכולים לעשות כדי לשמור על בטיחות כל הנוסעים על הכביש. חשוב להקפיד על איתות לקראת כל ביצוע סיבוב, השתלבות ביציאה או מעבר לנתיב אחר.

שימוש באמצעי עזר מתקדמים לבטיחות הנסיעה

 

הטכנולוגיות המתקדמות שמיושמות היום בתעשיית הרכב הופכות את הנסיעה לבטוחה מאי פעם. כדי ליהנות מבטיחות מקסימלית, כדאי לשקול ברכישה הבאה שלך רכב משפחתי המציע עזרי נהיגה חכמים. חיישן רוורס, מערכת התראה לשמירה על נתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ומערכות בלימה אוטומטית הם רק כמה מהאמצעים שעשויים לעשות את כל ההבדל בין תאונה מטופשת ברגע של היסח דעת ובין תחושת ביטחון מתמשכת.

לציית למהירות המותרת

 

חשוב שנזכור, ההגבלות המוטלות על מהירות הרכב אינן נקבעות באופן שרירותי. הן מוגדרות כדי להבטיח בטיחות מיטבית על פי תנאי השטח, איכות תשתיות הכביש ועומס התנועה. לעתים מה שעשוי להיראות בהתחלה כזהירות יתר על כביש שנראה מותאם לנסיעה מהירה, עשוי להפתיע אותנו בסיבוב הבא כשנגלה שאין לנו שליטה כפי שחשבנו.

להתכונן לחורף, וגם לקיץ!

 

רובנו יודעים שחשוב לקחת את הרכב למוסך לקראת החורף ולבדוק את איכות הבלמים, המגבים ואמצעי הבטיחות השונים למניעת החלקה. עם זאת, לעתים קרובות אנו עשויים לשכוח שגם הקיץ מביא אתגרים משלו. זה הזמן לבדוק את מצב הצמיגים ולוודא שאין סכנה לשחיקה או התפוצצות על הכביש הלוהט. בנוסף, חשוב שנזכור שהחום הכבד של הקיץ יכול להשפיע גם על הערנות והריכוז שלנו. זה לא הזמן לסמוך על המזל. אם יש כל תחושה, ולו הקלה ביותר, שהחום מתחיל להשפיע, עצירה להתרעננות בדרך יכולה להציל חיים.

אנו מאחלים לך ולכל המשפחה נסיעה בטוחה לכל יעד שתבחרו לצאת אליו.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: