יום שבת, 25 בספטמבר 2021, י"ט תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

היערכות בבית לאופציה של ימי קורונה

הורים רבים מבינים שבידוד עם הילדים זה רק עניין של זמן. בכל רגע יכול להיווצר מצב שבו יקבלו הודעה שהם היו ליד אדם מאומת או שאחד הילדים היה ליד תלמיד מאומת, מורה שחולה בקורונה ולא ידעה על כך או לקוח ששהו לידו ברשת השיווק.

פורסם בתאריך:


(תוכן ממומן)

ימי קורונה

הורים רבים מבינים שבידוד עם הילדים זה רק עניין של זמן. בכל רגע יכול להיווצר מצב שבו יקבלו הודעה שהם היו ליד אדם מאומת או שאחד הילדים היה ליד תלמיד מאומת, מורה שחולה בקורונה ולא ידעה על כך או לקוח ששהו לידו ברשת השיווק. לכן ההורים סיגלו לעצמם דפוסי התנהגות שונים בתחומים שונים, כיוון שהכניסה לבידוד לכמה ימי קורונה היא די מיידית ואין זמן להתארגנות.

זו הסיבה שההורים דואגים שיהיו להם בבית מוצרי מזון בסיסיים כמו לחם, ירקות, גבינות, אורז ועוד. בנוסף לכך הם דואגים שיהיו להם תמיד מוצרי טואלטיקה כמו נייר טואלט, טישיו, ג'ל כביסה, מרכך כביסה, סבון גוף, סבון ידיים וכל פרט נוסף שבו בני הבית משתשים לעיתים תכופות .בנוסף לכך מכיוון שיש להעסיק את הילדים לאורך ימים רבים שבהם הם לא יוצאים מהבית ,הם דואגים מראש שיהיו להם בבית דברי יצירה לילדים מסוגים שונים כדי שהם יוכלו ליצור עבודות יצירתיות ויפהפיות מחומרים שונים.

האופציה של משלוחים בעת ימי קורונה

אחת הדרכים הנכונות להתארגנות של ימי קורונה כאשר נכנסים לבידוד וגם בימים רגילים היא באמצעות שירותי משלוחים. אתרי האינטרנט השונים עבור מהפך מתחילת המגפה, במקביל נוצר שיפור מהותי בדרכי הלוגיסטיקה ובקשר עם הלקוח. רוב המשלוחים מגיעים יחסית די מהר לביתם של הלקוחות, אשר מקבלים עדכונים לאורך כל הדרך כך שהם יודעים באון די מדויק מתי יגיע המשלוח, באיזה יום ובאילו שעות.

אתרי אינטרנט פעילים

אפשר לשוטט בין אתרי האינטרנט שמותאמים לציוד עבור הילדים ולרכוש בהם צבעים מסוגים שונים, חוברות עבודה, משחקי חשיבה, משחקי הרכבה, בובות ועוד המון אופציות. הילדים נהנים מהעובדה שהם מקבלים משחקים חדשים ועבודות יצירה כדי למלא להם את הזמן.

הילדים מרגישים מאד משועממים לאורך ימי קורונה ולכן אופציות התעסוקה הן נפלאות עבורם. בכל יום הם לוקחים משחק יצירה אחר ומקדישים לו את מרב הזמן כדי ליצור פריטים יפהפיים שמוציאים מהם את מלוא הכישורים שהיו חבויים עד עתה.

כך במקום עבודות בגן ובבית הספר, מבצעים את העבודות הללו בסיוע של ההורים בעת הבידוד בבית.

משחקי הרכבה

אחת האהבות של הילדים היא בנייה של משחקי הרכבה מתוחכמים באמצעות תוכניות מדויקות צעד אחר צעד. הילדים נהנים להתרכז, לחפש את החלקים הקטנטנים שמתאימים לכל שלב בבנייה וכך הם מתקדמים צעד אחר צעד, עד שהם מסיימים את המבנה או את הדמות האהובה כמו הארי פוטר.

הילדים מעדיפים לחזור למסגרות החינוכיות שלהם אך מחוסר ברירה הם מסתגלים למצב החדש של ימי הבידוד בתוך ימי קורונה ומשתדלים להוציא ממנו את המיטב. הם מסייעים להורים להכין הזמנות באתרי האינטרנט השונים של מזון, משחקים, משחקי יצירה ומוצרים רבים נוספים שישמשו אותם עד תום הבידוד. כך הם מקבלים מדי פעם עד הדלת, ארגזים שמלאים בהפתעות לשמחתם הגדולה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: