יום שני, 15 באוגוסט 2022, י"ח אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

איך להוביל פריטים בשוהם במהירות ובזול

העברת פריטים בתוך שוהם עצמה, עשויה להיות קלה וזולה יותר בהשוואה למעבר דירה ברחבי הארץ, אבל עדיין, מדובר במאמץ לא קטן,

פורסם בתאריך:


תוכן ממומן 

קרדיט תמונה: אדובי

במידה ויש לכם כמה וכמה פריטים להעביר. מה גם שעליכם להגן על הרהיטים והפריטים שאתם מעבירים מפני נזקים ולהעביר אותם בדרך היעילה והמהירה ביותר, גם אם המקום שאליו מעבירים נמצא ממש מעבר לפינה.

לכן גם אם אתם עוברים דירה ברחבי שוהם, מציאת הדרך הטובה להעביר פריטים תהיה חיונית להצלחת התהליך, ועל הדרך, תעזור לכם להימנע מטרחה ומתחים מיותרים.

איך להעביר פריטים בשוהם?

כאשר אתם מעבירים פריטים למרחק קצר, עומדות לרשותכם שתי אפשרויות: עשה זאת בעצמך או הובלות קטנות בשוהם.

עשה זאת בעצמך

זו בחירה די הגיונית כאשר עוברים קרוב, מה גם שחברים יכולים לעזור בהעמסה ובפריקה. העברת הפריטים לבד תהיה גם זולה יותר לעומת הזמנת הובלה גדולה. עם זאת יהיה עליכם לשכור טנדר עם עגלה או משאית קטנה ולמצוא חברים ובני משפחה שיהיו פנויים לעזור, להצטייד בציוד הובלה מתאים, לנקוט באמצעי זהירות כדי להוביל את הפריטים בבטחה ובקלות ולהכיר את הטכניקות הנכונות להרמת פריטים כבדים במיוחד.

אם אין לכם ניסיון קודם, או שלא עומד לרשותכם מספיק זמן לטפל בכל הדברים, לא מצאתם חברים פנויים שיוכלו לעזור לכם, או שאתם פשוט לא רוצים להסתכן, תוכלו להזמין הובלות קטנות וכך לצמצם את העלויות באופן ניכר.

העסקת חברה להובלות קטנות

לחברת הובלה יש את כל הניסיון, הציוד, הכלים, כוח האדם, המומחיות והידע הטכני כדי להעביר את הפריטים בצורה הכי יעילה ובטוחה. צוות ההובלה ישתמש בציוד מיוחד ובטכניקות שיקטינו את הסיכון שיגרם נזק לרכוש. כמו כן הצוות יבצע את כל המשימות הכבדות ויעביר את הפריטים ליעד החדש, שם יפרוק את הכל ויחסוך לכם את המאמצים.

כאשר אתם מזמינים הובלות קטנות בשוהם, גם המחיר יהיה משתלם למדי, ויכול להוזיל במידה ניכרת את עלויות ההובלה שלכם.

איך מוצאים חברה מקומית להובלות קטנות?

כדי למצוא את השותפים המושלמים למעבר, אתם יכולים לבקש המלצות משכנים, עמיתים, בני משפחה וחברים. לאחר שיש לכם כמה שמות, בקשו הצעות מחיר להובלה קטנה, השוו ביניהן ובחרו בחברה מקומית שמספקת את התמורה הטובה ביותר להשקעה שלכם, כמו גם את השירות המתאים ביותר לצרכים ולדרישות המעבר שלכם.

כמה יעלה לשכור חברת להובלות קטנות?

עלות ההובלה תהיה תלויה במספר וסוג הפריטים שברצונכם להעביר, וגם בחברת ההובלה שתבחרו. חברות הובלה לרוב גובות תשלום לפי שעה, כך שגם זמן הוא גורם מכריע במקרה של מעבר דירה. לעיתים העברת הפריטים תהיה מורכבת ולא יהיה אפשר רק לשלוף החוצה ולהעמיס, או שיהיה צורך בציוד מיוחד כדי לבצע את ההעברה, כל אלו ועוד הם גורמים שמשפיעים על המחיר.

ככל שיהיו לכם יותר פריטי ריהוט וככל שההעברה תהיה מורכבת יותר ותדרוש שירותים נלווים כמו למשל פירוק והרכבה, מנוף, אחסון וכדומה, כך המעבר ייקח יותר זמן והעלות תהיה גבוהה יותר. מעבר לכך, קחו בחשבון שתצטרכו גם לתת טיפ למובילים, ושווה לבדוק שאין סכום מינימלי שעליכם להתחייב אליו.

לסיכום,

אם אתם מחפשים את הדרך הזולה ביותר להעביר רהיטים בשוהם, תוכלו לעשות זאת בעצמכם, אך לקחת בחשבון שההערכות הלוגיסטית תהיה גדולה יותר, ושיהיה עליכם להשקיע מאמץ וזמן בביצוע ההעברה.

הדרך המהירה והבטוחה ביותר היא להזמין חברת הובלה, כאשר חברה להובלות קטנות בשוהם יכולה להוזיל לכם עלויות במידה משמעותית, בין אם אתם מעבירים בית קטן, ובין אם מעוניינים להעביר רק את הפריטים הגדולים ועם השאר להסתדר לבד.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: