יום שישי, 22 באוקטובר 2021, ט"ז חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

בניה מהירה - מה זה, מהם היתרונות ואיך זה עובד

אין ספק בכלל שאחד התחומים המתפתחים ביותר בשנים האחרונות הוא תחום הבניה המהירה. באמצעות שימוש בשיטת בניה זו המבוססת על בניה קלה, אפשר להקים בית תוך מספר חודשים בודדים

פורסם בתאריך:


(תוכן ממומן)

אין ספק בכלל שאחד התחומים המתפתחים ביותר בשנים האחרונות הוא תחום הבניה המהירה. באמצעות שימוש בשיטת בניה זו המבוססת על בניה קלה, אפשר להקים בית תוך מספר חודשים בודדים. השיטה מתאימה לכל מי שרוצה להקים בית במהירות וגם להוזיל את עלויות הבניה. אגב, קחו בחשבון שאלו יש ישפיעו כלל על איכות הבניה. בניה מהירה כוללת שימוש בחומרי גלם מתקדמים וכמו כן יש לה תקנים ישראלים ובינלאומיים. מה שחשוב הוא לבחור קבלן מקצועי שיש עליו המון המלצות, דירוג גבוה וכמובן שיש לו ניסיון בתחום.

מהם היתרונות של בניה מהירה?

מדובר על שיטת בניה שהינה שונה לחלוטין משיטת הבניה הישנה והמסורתית. היא הרבה יותר מדויקת, יותר נקיה וכמובן גם יותר מהירה. אין שימוש בבלוקים, בטון וטיח אלא יש שימוש בקונסטרוקציות וכמו כן בחלקים שמזמינים מראש במפעלים.

לבניה מהירה יש מספר יתרונות בהם:

-מאפשרת חיסכון משמעותי בעלויות. היא זולה מהבניה הרגילה.

-איכות בניה גבוהה. מבנים שנבנים בבניה מהירה הם עמידים לרעידות אדמה, לאש, למים וכו'.

-רמת בידוד גבוהה. יש בידוד כמעט מוחלט בין הטמפרטורה שיש בחוץ לבין הטמפרטורה שיש במבנה שנבנה בבניה מהירה.

-גמישות עיצובית.

-באמצעות בניה מהירה, תוכלו לבצע תוספות והרחבות למבנה וכל זאת בבקלות וללא צורך בפירוקים ובניה מחדש (כמו בשיטת הבניה המסורתית).

-בניה מהירה היא ידידותית לסביבה. לחומרי הבניה יש תו תקן של בניה ירוקה. תהליך הבניה עצמו גם הוא נחשב להרבה יותר נקי בהשוואה לבניה הרגילה.

איך זה עובד בפועל?

החלטתם ללכת על תהליך של בניה מהירה? כעת הגיע הזמן להתקשר לחברות המתמחות בשיטת בניה זו. כל חברה תשמח להסביר לכם כיצד התהליך מבוצע ולאחר מכן כאשר בחרתם את החברה המתאימה, תוכלו להמשיך לשלב התכנון האדריכלי. בגדול, קיימות שתי אופציות שהן, תכנון אדריכלי שיעשה על ידי אדריכל שעובד בחברה שבחרתם או באמצעות אדריכל חיצוני שאתם תביאו. כאשר יסתיים שלב התכנון האדריכלי, תקבלו את תכניות הבניה, את המפרט הטכני וכמו כן תמחיר מפורט.

בניה מהירה - מהם המחירים?

בניה מהירה זולה ב-35 אחוזים מבניה רגילה. העלות מתחלקת לשלושה חלקים והם:

-שלד וטיח חיצוני - כלומר מחיר לשלד בטון, ממ"ד, יסודות, קומת קרקע ורצפה. טווח המחירים יהיה 135 עד 145 אלף ש"ח למטר. לגבי קירות חיצוניים,

קירות פנימיים, תקרה וגג, טווח המחירים יהיה 180 עד 220 אלף ש"ח למטר.

-בית מגורים בגודל של 100 מטר - עבור עבודות אינסטלציה, חשמל, אלומיניום וריצוף דלתות, טווח המחירים יהיה 100 עד 150 אלף ש"ח.

-חומרי גלם לבית מגורים בגודל של 100 מטר - עבור ארונות מטבח, ארונות אמבטיה, כלים סניטריים, תוספת מדרגות וחומרי ריצוף, טווח המחירים יהיה 20 עד 40 אלף ש"ח.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: