יום שישי, 22 באוקטובר 2021, ט"ז חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

ביטוח רכב - מה חשוב לוודא לפני שאתם רוכשים ביטוח רכב

מה חשוב לוודא לפני שאתם רוכשים ביטוח רכב? כל אדם שהוא בעל מכונית יודע, שאנחנו חיים במדינה משוגעת ואינטנסיבית ושתאונות יכולות לקרות בכל עת ובכל מקום ולכן חשוב מאוד שלא לעלות על הכביש בלי ביטוח רכב בתוקף ובלי טסט לרכב.

פורסם בתאריך:


(תוכן ממומן)

מה חשוב לוודא לפני שאתם רוכשים ביטוח רכב?

כל אדם שהוא בעל מכונית יודע, שאנחנו חיים במדינה משוגעת ואינטנסיבית ושתאונות יכולות לקרות בכל עת ובכל מקום ולכן חשוב מאוד שלא לעלות על הכביש בלי ביטוח רכב בתוקף ובלי טסט לרכב.

הנהגים הישראלים יכולים להיות חמומי מוח ולא זהירים מספיק, כך שעדיף שלא לקחת את הסיכון, במיוחד כשכיום יש כל כך הרבה הצעות באינטרנט של ביטוח רכב עם אפשרויות השוואת מחירים כדי לקבל את ההצעה הכי אטרקטיבית והכי משתלמת עבורכם ועבור הצרכים והשימושים שלכם.

מה כדאי לבדוק לפני שסוגרים ביטוח רכב? הנה כמה דברים שלא כדאי לפספס:

מי הנהג העיקרי ברכב? האם מדובר באדם אחד או יותר, האם יש לכם נהג צעיר בבית? מה הוותק של הנהג? במידה ויש אדם אחד עיקרי שנוהג ברכב כשבן או בת הזוג נוהגים על רכב משלהם או רכב חברה, יהיה לכם יותר משתלם ברוב המקרים לעשות ביטוח רכב על נהג יחיד בלבד, ובעת הצורך תוכלו להרחיב את הביטוח בתשלום של כ- 20-40 ש"ח ליום ולחסוך לאורך כל השנה. או במידה ויש לכם נהג צעיר בבית או חייל, תוכלו לפעול באותו האופן ולהוסיף בעת הצורך לתכנית מורחבת של נהג צעיר, היות וביטוח מסוג זה לכל הזמן יכול לעלות לא מעט.

הנחת קילומטרז' - במידה ואינכם משתמשים לעיתים תכופות ברכב או נוסעים רק נסיעות קצרות, מומלץ לבדוק אם יש לחברת הביטוח הנחת קילומטרז' שיכולה לחסוך לכם מאות שקלים בשנה.

מהו סכום ההשתתפות העצמית - ודאו מה קורה במקרה של תאונה, האם תדרשו לשלם השתתפות עצמית ובאיזה סכום. כמו כן, ודאו מה קורה במצב של טוטל לוסט - האם אתם זכאים לרכב חלופי ואם כן לכמה זמן. יש חברות שנותנות רכב חלופי עד קבלת הכסף, תהליך שלרוב מתרחש תוך שבועיים שלושה אך במקרים מסוימים יכול לקחת גם חודשיים שלושה. באופן זה יש לחברת הביטוח לחץ לשלם לכם כמה שיותר מהר במקום לשלם עוד חודש של שכירות על רכב. מומלץ לוודא גם את סכום ההשתתפות העצמית שלפעמים יכול להיות בפערים משמעותיים בין חברה לחברה.

שירות VIP במקרה של תאונה - נסו למצוא פוליסת ביטוח רכב שכוללת רכב חלופי עד אליכם, גרר ושמשות, כך שכל מה שאתם תצטרכו לעשות יהיה להתקשר לחברת הביטוח והם יטפלו בכל מה שצריך עבורכם.

שימו לב לסכום ביטוח החובה והביטוח המקיף - היות וביטוח החובה משולם ישירות למדינה והביטוח המקיף משולם לחברת הביטוח, תמצאו פערים גדולים של מחירים בין החברות השונות. מומלץ לעשות סקר שוק ולא לפחד להתמקח ולהציג הצעות שקיבלתם.

שירותי הביטוח של היום שונים משמעותית משירותי הביטוח של פעם, כשבאותו המחיר, אתם מקבלים שירותים נרחבים יותר שיאפשרו לכם להיות רגועים במקרה של תאונה או תביעה כלשהי מול חברת הביטוח.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: