יום שבת, 23 באוקטובר 2021, י"ז חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

אפשר ללמוד בקלות מה טוב לעור שלכם – קבלו את הרשימה של המרכיבים הטובים ביותר

כאן תלמדו על מה שטוב לעור. יש הרבה דברים רעים, אבל לפעמים אנחנו מתמקדים יותר מדי בשלילי. הפעם זהו מאמר חיובי.

פורסם בתאריך:


(תוכן ממומן)

כאן תלמדו על מה שטוב לעור. יש הרבה דברים רעים, אבל לפעמים אנחנו מתמקדים יותר מדי בשלילי. הפעם זהו מאמר חיובי.

אצה וואקמה

אצה וואקמה היא סוג של אצות אכילה הפופולריות במסעדות סושי ובחנויות טבע. היא מכילה נוגדי חמצון ייחודיים ופיטוכימיקלים אחרים המסייעים לשריפת שומן ולהגנה על פני העור מפני נזקי UV.

לא פעם במיוחד אחרי חשיפה ממושכת לשמש בעיקר כאשר מדובר על חשיפה לצורך שיזוף, יש לשמור ולהגן על העור מפני הנזקים הרבים שיכולה לגרום חשיפה ממושכת לשמש, בכל מקרה כזה מומלץ להשתמש בקרם שיזוף מבית בונדי סנדס מאשר להיות חשופים שעות ארוכות לשמש.

כמרכיב בקרמים אנטי אייג'ינג, וואקאמה משמש לעכב פעילות אנזימטית שבדרך כלל מפרקת את תכולת החומצה ההיאלורונית של העור. חומצה היאלורונית הפכה פופולרית למדי כמרכיב אנטי-אייג'ינג, אך רופאי עור אומרים שכנראה היא לא מועילה במיוחד כאשר מורחים אותה על פני העור.

כשהעור צעיר ובריא, תכולת החומצה ההיאלורונית של העור גבוהה למדי, סביב רמות הגלוקוז של הסביבוגלובין. אך ככל שאנו מתבגרים הכמות יורדת, בין היתר עקב ירידה בפעילות האנזימטית. וואקמה עוזר להחזיר את תכולת החומצה ההיאלורונית של העור למה שהיה כשהיינו צעירים יותר.

חלק ממוצרי טיפוח העור מכילים חומצה היאלורונית, אך החלבון מתורע בתהליך הייצור. לכן, הוא אינו יכול לחדור לשכבות העור.

קו - אנזים Q10

קואנזים Q10 הוא מרכיב ייחודי נגד הזדקנות שהוכח כיעיל בתיקון נזקי השמש, הפחתת קמטים וטיפול כללי בעור לאחר שימוש של מספר חודשים בלבד.

זהו אחד הנוגדי חמצון הכבדים יותר, אך מסוגל לחדור לכל שכבות העור, מה שהופך אותו לאחד הנוגדי חמצון היעילים ביותר.

על פי בדיקות, קרמי קואנזים Q10 הם בין היעילים ביותר בהיפוך קמטים, קווים דקים, כתמי גיל וסימנים אחרים לנזקי השמש.

קואנזים Q10 הוא מרכיב טוב לשטיפות פנים וגוף, כמו גם קרמים ומשחות, מכיוון שהוא מתרוקן במהירות כאשר העור נחשף לקרני UV מהשמש.

חמאת שיאה

חמאת שיאה מיוצרת מהשמנים ושילוב של החומרים המתאימים. היא זמינה במדינות רבות וגם כאן בישראל. החמאה מועילה לטיפול בצלקות, סימני מתיחה וכתמים חומים דוהים (אותם כתמי פיגמנטציה).

זהו גם קרם לחות נפלא לעור יבש ושומני כאחד. זה עוזר לטשטש סימני מתיחה על ידי יצירת מחסום שנועל את הלחות, תוך נעילת לכלוך ואבק המצויים על העור.

על פי מחקרים קליניים חמאת שיאה היא אחד המרכיבים הטבעיים הטובים ביותר לטיפול בעור לשיפור הרכות והפחתת הקמטים.

דבש מנוקה פעיל

דבש מנוקה פעיל הוא אחד התוספות המרגשות יותר לארסנל טיפוח העור הטבעי. מכיוון שמדובר בתעלומה כזו, רוב האנשים מעולם לא שמעו עליה.

אבל, זה עשוי להיות המרכיב הטבעי הטוב ביותר של טיפוח העור מכולם. הערכה מדעית הראתה שהיא מפחיתה קמטים, תוך שיפור המערכת החיסונית של העור.

מכיוון שהוא דומה מאוד לסבום אנושי, לדבש הפלא יש פעולה רכה להפליא. הוא גם אינו קומדוגני לחלוטין, כלומר אינו סותם את הנקבוביות.

Crodamol OP

Crodamol OP הוא מרכך קל אשר אידיאלי עבור סוגי עור שמנוניים. מחקרים הראו שהוא יכול לשפר את גמישות העור.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: