יום שישי, 22 באוקטובר 2021, ט"ז חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

איך לבחור נכון שמלה צנועה

בשנים האחרונות, ניתן לראות שתחום האופנה הצנועה התפתח משמעותית. בעקבות כך, ניתן לראות מבחר גדול של שמלות צנועות. אלו שמלות המהוות חלק בלתי נפרד מעולמן של הנשים הדתיות, אך לא רק. אלו גם שמלות שיכולות להתאים לנשים שרוצות להיות צנועות וכל זאת מבלי להתפשר על פריטי הלבוש שלהן.

פורסם בתאריך:


(תוכן ממומן)

בשנים האחרונות, ניתן לראות שתחום האופנה הצנועה התפתח משמעותית. בעקבות כך, ניתן לראות מבחר גדול של שמלות צנועות. אלו שמלות המהוות חלק בלתי נפרד מעולמן של הנשים הדתיות, אך לא רק. אלו גם שמלות שיכולות להתאים לנשים שרוצות להיות צנועות וכל זאת מבלי להתפשר על פריטי הלבוש שלהן.

להתאים את השמלות לאירוע ולעבודה

כפי שהוזכר קודם לכן, שמלות צנועות מגיעות בכל מיני תצורות ודגמים וכמו כן בהתאמה לאירועים שונים, לעבודה, לבית וכו'. איך תוכלו להיות בטוחות שאתן בוחרות את הסט המתאים עבור האירוע? אנו ממליצים לכם לקרוא את הטיפים שלנו:

-אם מדובר על שמלה לעבודה, אז כדאי לבחור שמלה שתהיה נוחה לא רק לישיבה אלא גם לעמידה. את השמלה, תוכלו להתאים לנעלי ספורט או סניקרס מבדים מאווררים.

-אם מדובר על שמלה לבית, אז כדאי לבחור שמלה שתהיה נוחה וגם מחמיאה וכך יהיה ניתן לצאת איתה לכל מיני סידורים.

-אם מדובר על שמלה לערב, אז כדאי לבחור שמלה אלגנטית. זו תכלול אלמנטים שונים וכמו כן הבד שלה יהיה עשוי ממשי וקטיפה או בד מנצנץ.

-אם מדובר על שמלה לאירוע, אז כדאי לבחור שמלה לפי אופי האירוע. לדוגמה, אם מדובר על אירוע גדול כמו חתונה, כדאי לבחור שמלה אלגנטית ואם מדובר על אירוע כמו שבת חתן, בר או בת מצווה, אז כדאי לבחור שמלה בצבעים בהירים ומבדים גמישים ומאווררים.

התאמה אישית של השמלות למבנה הגוף

-במידה ואתן מעוניינות לטשטש את אזור הבטן שלכן באמצעות השמלה, אז יש לרכוש שמלות שיש להן גזרה ישרה, שמלות מחויטות וכמו כן שמלות עם הדפסים או עם שילוב של מספר צבעים. כמו כן, גם שמלות שיש להן גזרת מעטפות, יצליחו לטשטש בהצלחה את אזור הבטן.

-במידה ואתן מעוניינות לטשטש את אזור האגן והירכיים, יש לרכוש שמלות שיש להן גזרת A או גזרות ישרות.

מלבד זאת, מומלץ שהחלק התחתון של השמלה יהיה בצבע חלק והחלק העליון יהיה עם שרוולים או כתפיות עבות. אפשר גם להוסיף חגורה.

-במידה ואתן מעוניינות לטשטש את אזור החזה, יש לרכוש שמלות ללא קישוטים או הדפסים באזור זה וכמו כן שמלות שיהיו חלקות.

-במידה ואתן מעוניינות לטשטש את פלג הגוף העליון, יש לרכוש שמלות שיש להן גזרת פעמון או גזרת A. יש להימנע משמלות עם הדפס פסים שהינו לרוחב השמלה, כי הדבר עשוי לייצר אשליה של גוף רחב.

איפה רוכשים שמלות צנועות?

כיום, לא חייב להגיע פיזית לחנויות הבגדים, על מנת לרכוש שמלות צנועות. יש המון אתרי אינטרנט המוכרים שמלות צנועות לאירוע וגם ליום יום בכל מיני דגמים, צבעים ומידות. לפני שאתן מזמינות את השמלה או השמלות, מומלץ לבדוק מהו הדירוג של החנות האינטרנטית והאם יש המלצות חיוביות על פריטי הלבוש. מומלץ לשים לב לטבלת המידות שיש באתרים וכמו כן לבחון את התמונות המציגות את השמלה או השמלות. מעבר לכך, חשוב גם לבדוק מאיזה חומר עשויה השמלה וכמו כן לקרוא את מדיניות האתר לגבי החזרות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: