יום שישי, 24 בספטמבר 2021, י"ח תשרי ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

איך לבחור אוכל לכלב?

כלבים הם לא בררנים לגבי האוכל שלהם וסביר להניח שהם יאכלו כל אוכל שתתנו להם. עם זאת, מומלץ במיוחד כאשר רוכשים אוכל לכלב, שיהיה זה אוכל שמותאם לגיל שלו וכמובן לגודל שלו. אין ספק שרוב המוצרים שתמצאו על המדפים יכללו רכיבים בטוחים וגם מזינים, אבל בכל זאת שווה להתייחס לכל מיני פרמטרים כמו, האיכות, התאמת האוכל לכלב, גיל הכלב ואלרגיות. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסקירה מעניינת בנושא...

פורסם בתאריך:


(תוכן ממומן)

כלבים הם לא בררנים לגבי האוכל שלהם וסביר להניח שהם יאכלו כל אוכל שתתנו להם. עם זאת, מומלץ במיוחד כאשר רוכשים אוכל לכלב, שיהיה זה אוכל שמותאם לגיל שלו וכמובן לגודל שלו. אין ספק שרוב המוצרים שתמצאו על המדפים יכללו רכיבים בטוחים וגם מזינים, אבל בכל זאת שווה להתייחס לכל מיני פרמטרים כמו, האיכות, התאמת האוכל לכלב, גיל הכלב ואלרגיות.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסקירה מעניינת בנושא...

בואו נדבר על איכות האוכל

שקי האוכל הנמצאים על המדפים בסופרים הגדולים וכמו כן בחנויות המוכרות אוכל וציוד לחיות מחמד, נבדלים זה מזה באיכות שלהם. אם תקפידו לבחור מזון איכותי, הרי שתוכלו להיות בטוחים שבריאות הכלב שלכם תהיה ברמה מקסימאלית. מהם היתרונות באוכל איכותי? הוא משפיע על חוזק העצמות ומשפר אותו, הוא גורם לפעילות מעיים תקינה, הוא שומר על הפרווה רכה וגם מבריקה וכמו כן הוא יכול להאריך משמעותית את תוחלת החיים של הכלב.

התאמת האוכל לכלב

כאשר רוכשים אוכל לכלב, יש להתייחס גם לגזע שלו, לגיל וכמו כן לגודל. המחירים נעים מ-100 ועד 450 שקלים (המחירים משתנים בהתאם לגודל שק המזון, לחברה המייצרת אותו, להרכב וכו').
כך שעליכם להתייחס גם לתקציב הכספי שעומד לרשותכם. ההמלצה היא להשקיע באוכל איכותי כי הוא בריא ומזין יותר ועל כן ההשקעה היא משתלמת ביותר. אגב, כאן נציין שיש גם אוכל לכלבים שהינו אוכל שמתאים לכלבים הסובלים מכל מיני בעיות רפואיות כמו, השמנת יתר, נשירה, בעיות במעיים, בעיות במפרקים וכו'.

גיל הכלב

כאשר רוכשים אוכל לכלב, מומלץ מאוד להתייחס גם לגיל שלו. תסכימו איתנו שיש הבדלים בין צרכים של גור לבין צרכים של כלב בוגר. הכוונה היא לצרכים תזונתיים כמובן. בשנה הראשונה כאשר הכלב הוא עדיין גור, יש העדפה לאוכל שיהיה עשיר בשומן וכמו כן כזה שיהיה שיהיה קל ללעיסה ועיכול. לכלבים שאינם גורים ונחשבים לבוגרים, מומלץ דווקא לתת אוכל שלא יהיה עם הרבה שומן וכמו כן כזה שיהיה מותאם ללסת שלהם.

אלרגיות ואוכל ביתי

שימו לב ואל תתרגשו, יכול להיות מצב בו תרכשו לכלב שלכם אוכל איכותי אבל הוא יפתח אלרגיה. במקרה כזה, מומלץ להתייעץ עם הווטרינר וכמו כן לתת לכלב אוכל מותאם. נבהיר גם שיש להימנע ממתן אוכל ביתי שכן הוא מתובל ואינו בריא לכלבים.

מאיפה כדאי לרכוש אוכל לכלב?
כיום, אתם לא חייבים להגיע לחנויות ואפשר לבצע הזמנה דרך אתרי אינטרנט שמוכרים אוכל וציוד לחיות מחמד. מומלץ לעשות השוואת מחירים, לקרוא המלצות וכמו כן לבדוק את הדירוג של החנות האינטרנטית. אחת מבין החנויות האינטרנטיות המומלצות היא חנות ספידי פט, בה תוכלו למצוא אוכל איכותי לכלבים של מגוון מותגים. ניתן לבצע הזמנה דרך האתר והמשלוח יגיע עד אליכם.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: