יום שישי, 20 במאי 2022, י"ט אייר ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

איך בוחרים שבבי עץ לעישון?

פורסם בתאריך:


מדור שיווקי

אחד המשתנים המשפיעים ביותר על טעמו של הבשר המעושן, הוא שבבי העץ. איכות חומר הגלם והזן הנבחר הם אלה שיכריעו עד כמה המנה נפלאה ומדויקת, ויש להם השפעה מכרעת גם על הבריאות כמובן. רגע לפני שאתם בוחרים שבבי עץ לעישון, הנה כמה טיפים פשוטים אבל חשובים שכדאי להכיר.

 

בוחרים שבבי עץ טבעי בלבד

מעל לכל חשוב לבחור בקפידה שבבי עץ לעישון שעשויים מעץ טבעי בלבד, בלי תוספות וכימיקלים למיניהם. הסיבה לכך פשוטה: כפיסי עץ עם תוספים כאלה ואחרים (כמו דבקים או שמנים) עשויים להסב נזק של ממש, וזאת בשל סכנת הפליטה של חומרים רעילים לאוויר. שבבים שעשויים 100% עץ טבעי ללא דבקים ותוספים אחרים, הם שבבים איכותיים שמבטיחים לנו עשן כחול דליל, זה שנותן לאוכל את הטעם המושלם, והם גם מאושרים על ידי ה-FDA להכנת מזון.

 

זני העץ והשפעתם על הטעם

סוגים שונים של עצים משמשים לתהליך העישון, ולכל אחד מהם השפעה שונה וייחודית על התוצאה הסופית. שבבי עץ תפוח נותנים טעם מתקתק ואידאליים להכנת בצקים ומנות שבהן נדרש טעם עדין במיוחד. עץ המייפל יתאים לבקר וירקות, ואילו שבבי עץ דובדבן אידאליים יותר להכנת בשר ועוף. גם אלמון נחשב עדין, בעוד טעמים חזקים יותר נקבל משבבי עץ מסקיט או היקורי, המועדפים להכנת דגים, בקר ועוף.

 

תהליך הייצור של שבבי העץ

נושא נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת בבחירת השבבים לעישון הבשר, הוא תהליך הייצור שלהם. שבבי עץ איכותיים מיוצרים באמצעות גריסה של זני העצים השונים, ייבוש העץ והעברתו במכונה ייחודית שמייצרת דחיסות אחידה ומדויקת מאוד. תהליך זה מבטיח כמות ספציפית של עץ ולחות, מה שמשפיע גם על הבעירה האחידה ותורם לטעם עשיר, לארומה מופלאה ולמנות בשר מדהימות בטעמן.

אז נכון, מעשנת הבשר המתקדמת והטובה ביותר תבטיח לכם בישול איטי ומדויק, אבל שבבי העץ הנכונים הם אלה שמשלימים את התמונה. הדרך לסעודת המלכים, עם נתחי בשר עסיסיים, דגים מעושנים ושלל מנות מטריפות – מתחילה בבחירת השבבים המתאימים.

 

חברת Traeger Grills מייצרת ומספקת מגוון רחב של שבבי עץ לעישון מזנים שונים בניחוחות ובטעמים מגוונים, כל כפיסי העץ שלנו איכותיים ללא כימיקלים וללא דבקים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני בטלפון מספר: 1800-10-12-84, תוכלו גם לבקר באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://www.traegergrills.co.il/.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: