יום שישי, 01 ביולי 2022, ב' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם וחבל מודיעין

איך אפשר להוסיף מערכת ספא לגינה? כל שיטות ההתקנה

רמת החיים בארץ עולה באופן קבוע, בעיקר בזכות החריצות של הישראלים והיזמות שמאפיינת אותנו. אנחנו אמונים על מימוש הזדמנויות שונות ומוכנים לעבוד קשה כדי להרוויח יותר.

פורסם בתאריך:


באופן טבעי המטרה היא לא עבודה קשה, וגם לא כסף – אלא יצירת מציאות חיים נוחה ונעימה ככל האפשר. בהתאם כדאי למנף את הכסף שהתאמצנו עבורו לטובת המטרות שנבחר, ואחת האופציות היותר מומלצות מבחינה זו היא מערכת ספא לגינה.

ספא בגינה – מקסימום תועלת ונחת

התקנת מערכת ספא בגינה מחייבת באופן טבעי השקעה כספית לא מבוטלת, אבל התועלת שתפיקו מהספא הביתי הופכת את ההשקעה למשתלמת עד מאוד. רק דמיינו את עצמכם – לבד או עם בן/בת זוג ואולי אפילו מארחים חברים – בספא מפנק מתחת לכיפת השמיים בלב הגינה המטופחת שלכם. זוהי חוויה שהופכת כל יום לחיובי ומוסיפה המון נחת לחיים, או בקיצור דרך יעילה מאוד לתרגם עבודה קשה וכסף לרגעים של אושר.

התקנה שקועה

אחרי שמבינים למה הוספת מערכת ספא לגינה היא רעיון מוצלח עולה שאלת המימוש. בפרט נדרשת קבלת החלטות שונות לגבי אופן ההתקנה, כשאפשרות אחת היא התקנה שקועה.

מערכת ספא שקועה בגינה היא מערכת שהותקנה כך שהמפלס העליון שלה נמצא בגובה הקרקע. התקנה מסוג זה מצריכה עבודה רבה יחסית משום שיש לחפור בור באדמה שבו ימוקם המתקן וכמו כן לבנות דפנות בטון בעובי של 15 ס"מ. היתרון העיקרי הוא האסתטיות המרשימה של החצר והאפשרות לצפות בנוף – בתוך הגינה ומחוצה לה – בלי שהספא יתבלט לעין יתר על המידה.

התקנה חיצונית

התקנה חיצונית של מערכת ספא לגינה כרוכה בפחות עבודה ולכן לרוב היא תהיה זולה יותר. יחד עם זאת כן חשוב לוודא שהקרקע יציבה ויכולה לשאת את משקל המתקן, וכמו כן נדרשות מדרגות שיאפשרו לעלות אל המתקן ולהיכנס לתוכו בנוחות ובבטחה. מי שירצו להשקיע באסתטיות של המערכת יוכלו ליצור ריצוף מתאים סביבה שישתלב עם המדרגות, עם המתקן עצמו ועם החצר באופן כללי.

התקנה חצי שקועה

מעין פשרה בין שני אופני ההתקנה הקודמים של מערכות ספא בגינה, ולכן גם שילוב של היתרונות של ההתקנה השקועה וההתקנה החיצונית, אם כי כן נדרשת חפירה מסוימת כמובן.

דגשים נוספים לגבי הוספת מערכת ספא לגינה

בכל מקרה מומלץ לנסות למקם את מערכת הספא בגינה כך שהיא תהיה קרובה יחסית לכניסה לבית. הסיבה לכך פשוטה: בימים קרירים יחסית השהות בתוך הספא מענגת מאוד, אבל יכול להיות שתרצו לצאת ממנו ומיד להיכנס לבית. הקרבה גם מונעת מצבים שבהם תתלכלכו בבוץ או בחול אחרי החוויה המפנקת בספא.

שיקול נוסף כשמוסיפים מערכת ספא לגינה הוא הצורך בחיבור המערכת לחשמל ולמים מבלי לפגוע בחצר עצמה. בהתאם מומלץ להפקיד את המלאכה בידי חברה מנוסה מאוד.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: