יום חמישי, 24 בספטמבר 2020, ו' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

צרכנות בשוהם

צרכנות בשוהם, קניות בשוהם וחבל מודיעין,עסקים בשוהם,

האם אפשר למצוא אופניים ממונעים במחיר נמוך?

רכישת אופניים ממונעים היא לא פינוק של עשירים בלבד

פורסם בתאריך:


בכל רחבי ישראל, ניתן למצוא כלי רכב מסוג חדש בשנים האחרונות. אופניים ממונעים תפסו את מקומם של האופניים הסטנדרטיים והם חלק בלתי נפרד מהנוף על הכביש ולעיתים גם על המדרכה. קשה לפספס את העלייה החדה במכירות של הדגמים החדישים, מה שמעיד על הפופולריות הרבה שלהם, אך למרות זאת – אופניים כאלה עדיין נחשבים כ"עניין של עשירים" ורבים מהאנשים טועים לחשוב שמדובר בהוצאה כבדה ביותר מבחינה כלכלית.

האם אופניים ממונעים אכן מתאימים רק לאנשים אמידים?

בתחילת הדרך, כאשר לא היה ניתן להשיג בקלות קורקינט חשמלי בחנויות והייבוא של האופניים הממונעים רק התחיל, המחירים של הכלים הללו אכן הרקיעו שחקים. כיום המצב שונה לגמרי והסיבה היא ההיצע המגוון. ישנן הרבה חנויות בהן ניתן להשיג אופניים או קורקינט הפועלים על חשמל, מה שהופך את התחרות בשוק לגבוהה והצרכנים רק מרוויחים מזה. מדובר על ירידת מחירים של עשרות אחוזים, בהשוואה לעלויות של אותם המוצרים ממש, בשנים עברו.

במקביל, חדשנות בתחום הזה קיימת כל הזמן ודגמים חדשים מיובאים לארץ, מה שמוריד את המחיר של הדגמים הוותיקים יותר. למרות זאת, חשוב לדעת היכן לרכוש את כלי הרכב שלכם: רק חנות מקצועית תוכל להעניק לכם את הבטחון באשר לקורקינט החדש או לאופניים שבחרתם לקנות, להציע מחירים הוגנים ומגוון של אביזרים משלימים.

למצוא קורקינט ממונע בזול? זה בהחלט אפשרי

מעבר לירידה הכללית במחירים, כדאי לזכור כי ממש כמו כל מוצר אחר – גם לכלי רכב דו גלגליים יש את "העונה שלהם". סביב החגים של תשרי וחופשות הפסח והקיץ, עולים בדרך כלל המבצעים המשתלמים בכל ענפי המשק ועמם גם אלו של האופניים וחבריהם. מעקב אחר הפרסום בעיתונות ובפרט באשר לחנות שבה אתם מעוניינים לבצע את הרכישה, יסייע לכם "לתפוס בזמן" את המבצע ולמצוא דגם נחשק במיוחד, בעלות מוזלת. בזמני מבצע, אפשר לקנות גם את הדגמים החדשים והמתקדמים ביותר, במחירים נמוכים יחסית.

יש לזכור שגם אם ההשקעה הראשונית בכלי הרכב היא כמה אלפי שקלים, מדובר בחסכון אמיתי לטווח הארוך – בהשוואה לבזבוז של דלק בנסיעה במכונית, או לחילופין הכסף שתוציאו על תחבורה ציבורית. בנוסף, עבור מי שמשתמש באופניים או בקורקינט החשמלי שלו ככלי התחבורה העיקרי – מדובר בחסכון אדיר בזמן יקר.

מה עדיף לקנות: אופניים או קורקינט?

אין ספק שלכל אחד מן הכלים הללו, יש את היתרונות והחסרונות שלו. כדאי לחשוב על התפקיד של כלי הרכב בחייו של מי שירכב עליו והאם הוא מיועד לפעילות אינטנסיבית, או לשעות הפנאי. אם יש לכם חברים עם אופניים או קורקינט חשמליים, תוכלו לבקש להתנסות ברכיבה ולקבל החלטה מושכלת לאחר מכן. התאמה מיטבית בין הלקוח לכלי הרכב שלו, היא חלק מהשירות האדיב שאתם אמורים לקבל בחנות – ולכן הגיעו עם "ראש פתוח" והקשיבו לעצות המקצועיות שתקבלו מהמוכר.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: