יום שלישי, 18 במאי 2021, ז' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

תרבות הפנאי בשוהם

תרבות פנאי חוגים הרצאות הצגות בשוהם וחבל מודיעין

תנועות הנוער בשוהם – עם הפנים לקהילה

חניכי תנועת הצופים וחניכי תנועת בני עקיבא בשוהם, לא יושבים בחיבוק ידיים בימים אלו. טעימה קטנה על העשייה הרבה של חניכי תנועות הנוער

פורסם בתאריך:


למרות התקופה המאתגרת והשבטים הסגורים, ממשיכים בשבט עמית ובשבט ראם, לשמור על קשר ולארגן פעילויות למען הקהילה.

באמצעות פעילויות זום שנועדו לעודד ולרומם את מצב הרוח של חניכי השבטים, דואגים בהנהגת השבטים כי החניכים יתרמו את חלקם בסיוע לקהילה.  בתחרות מיחזור בקבוקים עברו המדריכים בבתי חניכים ואספו מהם בקבוקים למיחזור,סך הכל נאספו מאות בקבוקים. בנוסף, נרתמו חניכי הקורס (שכבה ט') למגוון התנדבויות ביישוב: התנדבות בעמותת "יד משוהם", התרמת מזון למשפחות נזקקות, עריכת קניות ואיסוף תרופות לתושבים מבוגרים, וחלוקת זרי פרחים ועוגות לאוכלוסייה המבוגרת ברחבי היישוב.

גילי הרט, ראש שבט "עמית": "אנו מנסים לייצר פעילות ועניין גם לחניכים וגם לחברי השכבה הבוגרת , תוך יישום ערכי הצופים בחיי הקהילה, הלכה למעשה,  בתקווה לחזור לפעילות מהירה ובטוחה".

 גם בסניף בני עקיבא בשוהם החליטו השנה להצטרף ל"צוות הבונים", פרויקט של התנועה הפועל מזה מספר שנים לזכרם של החיילים בניה שראל, בניה ריין ובניה רובל ז”ל. תפקיד הצוות היה לעזור בבניית סוכה לאנשים מבוגרים המתקשים בבנייתה, למשפחות שאין מי שיבנה עבורם סוכה ולכל מי שצריך עזרה. צוות הבונים הורכב מכ- 30  חניכים וחניכות שהקימו כ-15 סוכות. הישג מרשים ומבורך.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
איפה הנוער העובד והלומד בתמונה? (ל"ת)
נער | 03:53   10.10.20