יום שני, 15 באוגוסט 2022, י"ח אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

תרבות הפנאי בשוהם

תרבות פנאי חוגים הרצאות הצגות בשוהם וחבל מודיעין

רשימת ציוד לשביל ישראל

יוצאים בקרוב לשביל ישראל? אתם הולכים לעבור חוויה כיפית ובלתי נשכחת. על מנת שתהיו מוכנים לטיול ותדעו איזה ציוד מומלץ לקחת, אספנו לכם טיפים מנצחים. מוכנים? אנחנו יוצאים לדרך!

פורסם בתאריך:


ממומן

ציוד אישי לשביל ישראל

אלו הם פריטי הציוד המומלצים:

-נעליים - עליכם לבחור נעליים שיהיו גבוהות וגם חזקות וגם נוחות. כאשר אתם מגיעים לחנות המטיילים, על מנת לרכוש זוג נעליים, עליכם לשים לב שנוח לכם להסתובב עם הנעליים גם כאשר יש תיק על הגב. כמו כן, התייעצו עם המוכרים לגבי נעליים מתאימות.

-תרמיל - קחו בחשבון שהתרמיל הוא הבית שלכם לאורך כל הטיול בשביל ישראל. יש להשקיע בתרמיל איכותי וחזק. הוא צריך להיות בנפח של 65 עד 80 ליטר. ממש כמו עם הנעליים, גם את התרמיל רכשו בחנות המטיילים ושימו לב שהוא יושב על הגב כמו שצריך.

-אוהל - הוא יכול לספק הגנה מפני מזג אוויר או בעלי חיים. הוא שוקל כ-3.5 קילוגרמים. אגב, יש פתרונות חלופיים לאוהל, שגם הם יכולים להתאים עבורכם כמו, כילה, יריעת ניילון וכו'. אם בכל זאת, החלטתם שכדאי לקחת אוהל לטיול, אז מומלץ להתחלק במשקל עם בן או בת הזוג לטיול. אחד יהיה אחראי על סחיבת המוטות של האוהל והשני יהיה אחראי על החופה.

-בגדים - רצוי לקחת מכניס טיולים שיהיו נוחים, חולצות מנדפות זיעה וכמובן מספר זוגות של גרביים ותחתונים להחלפה. אין צורך לקחת חרמונית, חליפת סערה, צעיף צמר או פריטי ביגוד כבדים.

-שק שינה ומזרון - מומלץ להתייעץ עם המוכרים בחנות המטיילים, לגבי שק השינה המתאים והנכון לטיול. בחירת שק השינה מושפעת מכל מיני שיקולים כמו, טווח הטמפרטורה, סוג המילוי, צורת שק השינה וכו'.

-מגן גשם לתרמיל - אין הרבה ימים גשומים בארץ. על כן, אפשר לוותר על מגן גשם ובמידה ויורד גשם, אפשר לכסות את התרמיל עם שקיות ניילון.

-שקית לכביסה - אפשר להשתמש בשקית ניילון או לקחת שקית בד.

-פריטים נוספים הם פריטי היגיינה אישית ופנס ראש.

אוכל ובישול בשביל ישראל

אלו הכלים המומלצים:

-כלי בישול - תוכלו לקחת איתכם סיר קטן ופינג'אן וכמו כן צלחת וכוס.

-סכו"ם - אפשר לרכוש סכו"ם משולב הכולל בתוכו כפית, מזלג וסכין.

-גזייה - אין צורך לקחת גזייה עם כירה, אפשר להסתפק בגזיית בוטן או פרופן.

-אוכל - כדאי לקחת מזון כמו, אורז, קוסקוס, שקיות מרקים וכו'. עדיף לא לקחת קופסאות שימורים, כי הם יכבידו על המשקל.

עזרה ראשונה

תוכלו לרכוש בחנות מטיילים, ערכה קומפקטית שתהיה מצוידת בציוד עזרה ראשוני כמו, תחבושת, תחבושת אלסטית, יוד או אלכוהול לחיטוי, דוחה יתושים, פינצטה, משחה נגד שפשפות וכו'.

כמה עקרונות שחשוב שתשמרו עליהם

-אם אתם מרגישים לא טוב במהלך הטיול, מומלץ להפסיק את הטיול.

-קחו פריטים שאתם יודעים איך להשתמש בהם. הימנעו מפריטים מיותרים.

-במידה ויש לכם אפשרות, מומלץ מאוד לצאת לטיול שביל ישראל עם קבוצה ולא לבד. אחת מבין החברות המפעילות טיולים לשביל ישראל, היא טיולי רדיוס. הטיול הוא בקבוצה של 20 עד 25 משתתפים.

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: