יום שישי, 19 באוגוסט 2022, כ"ב אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

תרבות הפנאי בשוהם

תרבות פנאי חוגים הרצאות הצגות בשוהם וחבל מודיעין

סיורי סליחות בסמטאות הקסומות של צפת וסדנאות להכנת שופר

פורסם בתאריך:


 

במהלך חודש אלול, בשעות לילה מאוחרות- מעט לפני עלות השחר, הסמטאות הקסומות של העיר העתיקה בצפת מתעוררות לחיים עם אלפי מבקרים המבקשים לחוות את הקסם והרוחניות של בירת הגליל, לבקר בבתי הכנסת העתיקים ולקחת חלק בפעילות הסליחות המתקיימות בצפת. במרכז התיירות אסנט בצפת שקדו בחודשים האחרונים על תוכנית ענפה של פעילות סליחות לזוגות, משפחות וילדים המותאמת גם לעליה בתחלואת הקורונה ולתו הירוק.

בין האופציות העומדות לרשותכם- סיור לילי באשמורת הבוקר בין הסמטאות הקסומות עם סיפורי צפת מהמאה ה 16 ועד ימינו, צפת של יימי הסליחות, ביקור בקברי הצדיקים השוכנים בצפת וסיום באמירת סליחות בבתי הכנסת העתיקים. כמו כן מידי יום רביעי יתקיימו סיורי סליחות לכל המשפחה לאורם של עששיות בשעה 20:00 בליווי מוסיקאלי עם שירת הסליחות ובכל יום חמישי בשעה 20:00 יתקיים סיור סליחות בסמטאות העיר העתיקה שיסתיים במופע מוסיקאלי גלילי מיוחד עם הזמירות של אמירת הסליחות.

אם אתם מעדיפים סיור סליחות באור יום אז מידי יום שישי בשעה 11:00 במרכז התיירות אסנט יקיימו סיור סליחות עם סיפורם של הסמטאות העתיקות בצפת. הסיור יסתיים בסדנה להכנת שופר כאשר תוכלו אפילו לקחת את השופר איתכם למזכרת!

"חודש הסליחות מהווה תקופה עוצמתית בה עם ישראל- דתיים, חילוניים ומסורתיים רוצים לטעום מהקדושה, האווירה והרוחניות. אנו מזמינים אתכם לחוות חוויה בלתי נשכחת של סליחות בסמטאות הקסומות של צפת-בירת הרוחניות של ישראל" ציינו במרכז התיירות אסנט

לפרטים נוספים והרשמה: https://katzr.net/622056

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: