יום שלישי, 18 במאי 2021, ז' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

תרבות הפנאי בשוהם

תרבות פנאי חוגים הרצאות הצגות בשוהם וחבל מודיעין

חגיגת יין ומוסיקה

יום חמישי 6.5.21 החל מהשעה 19:00, בית התרבות שוהם

פורסם בתאריך:


חגיגת יין ומוסיקה תתקיים בבית התרבות בשוהם, פרי שיתוף פעולה בין מועצת שוהם, החברה העירונית חמש ומסעדת "מליכא", אשר ממוקמת בבית התרבות.

באירוע שיתקיים ביום חמישי 6.5 החל מהשעה 19:00, יוכלו חובבי היין לטעום יינות משובחים וכשרים של מגוון יקבים, בהם יקב 12 השבטים, יקב תבור, יקב כרמל, יקב יתיר ויקב רמת הגולן.

בכניסה יקבל כל אורח במתנה כוס יין, שתלווה אותו לאורך הטעימות, ביחד עם צלחת נשנושים. את האירוע כולו ילווה הרכב מוסיקלי. הכניסה לאירוע מגיל 18, לבעלי תו ירוק – מחוסנים ומחלימים.

איתן פטיגרו, ראש המועצה: "אני מברך על צעד נוסף של חזרה לשגרת חיים ופעילות תרבות ופנאי ביישוב. בשבועות הקרובים נעבה את מערך פעילות הפנאי בשוהם, לכל הגילאים, לקראת אירועי הקיץ. אני מודה לוועדת התרבות ולצוות חמש על העשייה המבורכת ומזמין את התושבים להצטרף אלינו".

יו"ר ועדת התרבות, חבר המועצה, אלי פלג: "בשבועות האחרונים החלה חזרה הדרגתית לפעילויות תרבות ביישוב, לרבות מופעים במרכז אמנויות הבמה. הפעילויות מתקיימות בהתאם למגבלות הקורונה, כדי לשמור על בריאות הציבור, וברוח זו אנו גם נערכים לאירועי הקיץ ביישוב. לצד האירועים המוכרים תפעל חמש גם לרענן ולחדש. כולם מוזמנים".

מחיר הכניסה לאירוע הוא 50 ₪, כולל טעימות יין, צלחת נשנושים וכוס מתנה.

מספר המקומות מוגבל, בהתאם להנחיות. ההרשמה מראש בקישור  https://bit.ly/2QDOf6E

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: