יום שישי, 19 באוגוסט 2022, כ"ב אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

תרבות הפנאי בשוהם

תרבות פנאי חוגים הרצאות הצגות בשוהם וחבל מודיעין

אירועי קיץ בשוהם

במסגרת אירועי הקיץ בשוהם יתקיימו מופעים של שלומי שבת, מירי מסיקה, נועה קירל,מיקי ועוד

פורסם בתאריך:


אירועי הקיץ בשוהם נפתחו השבוע במסיבת הבריכה המסורתית של בוגרי י'-י"ב. השנה, עם הסרתן של מגבלות הקורונה, צפויות החברה העירונית חמש ומועצת שוהם לקיים שורה ארוכה של אירועי קיץ לכל הגילאים ביישוב. בנוסף יתקיים בתחילת הקיץ ערב ההצדעה למתגייסים, לחיילים, למתנדבי השירות הלאומי, שנות השירות והמכינות, במהלך הערב יופיע רביב כנר (1.7.21). אירוע נוסף שיפתח את הקיץ ביישוב הוא פסטיבל בירה בזפלין עם הופעה של להקת חתולי רחוב (8.7.21).

באמצעו של הקיץ (21-22 ביולי) יהפוך מגרש הכדורגל של שוהם לבמת מופעים מושקעת, שעליה יופיעו מיטב האמנים במחירים מיוחדים לתושבי שוהם: מיקי כוכבת הילדים (10 ש"ח); נועה קירל (40 ₪ לתושב, 100 לאורח); מירי מסיקה (60 ₪ לתושב, 169 ₪ לאורח); שלומי שבת (60 ש"ח). המופעים יתקיימו על הדשא ויהיו מופעי עמידה. 

 ראש המועצה, איתן פטיגרו: "תכנית אירועי הקיץ תהיה השנה עשירה ומגוונת במיוחד. לצד הפעילויות הוותיקות והאהובות משנים קודמות, יהיו גם כמה חידושים, בהם המופעים הגדולים לשבוע האהבה על הדשא במגרש הכדורגל, פסטיבל הבירה אני מזמין את תושבות ותושבי היישוב לשמוח ולחגוג ביחד עם כל הקהילה, אחרי שנתיים שהיו מאתגרות, במיוחד בתחום התרבות ואירועי הפנאי". פטיגרו הודה לוועדות התרבות, הנוער, צעירים וספורט על השותפות בגיבוש תכניות הקיץ ביישוב. 

 אילן קומה, מנכ"ל החברה העירונית חמש עדכן כי במהלך הקיץ יתקיימו מפגשי "קמפינג ליד הבית" בגן החבל, אירוע "שלום כיתה א'" לתלמידים החדשים וכן הצגות קיץ ומופעי ילדים. בנוסף מוצעות לילדים ולבני נוער מגוון סדנאות בתחומי דעת שונים: מדעים, תיאטרון, מחשבים, לגו ויצירה. הספרייה תארח מפגש עם סופר המתח ליעד שהם וכן שעות סיפור לפעוטות וסדנאות לילדים.

 קונסרבטוריון שוהם יסיים את שנת הלימודים בקונצרט חגיגי עם אמן מיוחד, הזמר מיקי גבריאלוב (19.7.21) במרכז אמנויות הבמה. במהלך הקיץ יופיעו על במת המרכז אמנים שונים, בהם להקת ג'יין בורדו והזמרת קרן פלס וכן סטנדאפיסטים. 

 בתחום הספורט יתקיימו לאורך כל הקיץ אימונים מודרכים במגוון ענפי ספורט, אולמי ספורט פתוחים למשחק חופשי ותחרויות בענפי ספורט: כדורעף חופים, פטנאק, כדורסל, כדורגל, יוגה ופילאטיס, אימון כושר לילי לנוער ועוד. 

מחלקת הנוער תציע לבני הנוער ביישוב קיץ של קהילות: כיתות אמן, בישול, אמנות ויצירה, טיולים במה פתוחה ועוד. מתחם הנוער יהיה פתוח ופעיל מדי לילה. 

מחלקת הצעירים תקיים הרצאות וקורסים לאורך הקיץ בנושאים: הכנה לאזרחות לחיילים משוחררים, ניהול כלכלי נכון לצעירים, קניית דירה, משכנתא וביטוח ועוד. "מטרו – מרכז הצעירים של שהם" ייפתח במהלך הקיץ בשעות מתוגברות לטובת תקופת המבחנים. מלגות המועצה המקומית שוהם יחד עם מפעל הפיס ייפתחו לרישום. 

את הקיץ תחתום מסיבת קיץ ישראלית במועדון הספורט שוהם עם הזמרת שרון חזיז (26.8.21)

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
3
תהנו בהופעות לצערי לא אהיה בהם! (ל"ת)
נוי | 03:50   03.07.21
2
האודם 39 שוהם (ל"ת)
אביבית כהן | 12:18   28.06.21
1
מבאס ששוב אין הפנינג חוגים (ל"ת)
מיכל | 09:58   27.06.21