יום שני, 28 בספטמבר 2020, י' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

בריאות וספורט בשוהם

מועדון פטאנק שוהם

פורסם בתאריך:מועדון הפטאנק המקצועי נחנך השבוע בשוהם באירוע חגיגי בגן החבל. המועדון נוסד ע"י תושבי שוהם, אילן גיבר ומשה להט. במועדון חברים כיום כ - 22 שחקנים, מתוכם 13 ילדים/בני נוער מכיתה ג' ועד יא' המשחקים ומתאמנים פעמיים בשבוע, בימים ב' וה' בשעות הערב.

אילן גיבר מספר על הקמת המועדון: "בשוהם משחקים  במשחק הפטאנק לפחות 12 שנה, אך לא במסגרת מועדון רשום ומאורגן בהתאחדות הפטאנק בישראל. רק בשנים האחרונות מתקיים מועדון במסגרת גמלאים בלבד. בחודש מאי השנה, לאור בקשות, החלטתי להרים את הכפפה ולתרום לקהילה ע"י ארגון מועדון מקצועי, תחרותי וחברתי, וגיוס שחקנים מכל הגילאים, בדגש על הדור הצעיר, על מנת לפתח את ענף הפטאנק בשוהם, ולהצעידו לעבר העתיד. לשם כך, עזבנו אני ואריאל, בני בן ה 15.5, סגן אלוף ישראל לנוער וחבר נבחרת ישראל, את מועדון הפאר קריית ביאליק, החזרנו "הביתה" את שמוליק לוי וויקי ספורטה ששיחקו במועדון יהוד, וגייסנו שחקנים נוספים.גייסתי לעזרתי את משה להט מקבוצת הגמלאים שתורם רבות ממרצו וזמנו למען קידום הפטאנק בשוהם. פנינו לגרפיקאי רוני קינדרמן שיצר לבקשתנו לוגו מקסים".

במסגרת האירוע, הודה יו"ר המועדון אילן גיבר לגמלאי הישוב שהביאו לפני כעשר שנים את ענף הפטאנק לשוהם, ומשחקים עד היום להנאתם אחר הצהריים, ציין את חזון המועדון וקרא לנערות ונשים להצטרף. במהלך הטקס חולקו חולצות רשמיות של המועדון לשחקנים, ונערכה הרמת כוסית. ראש המועצה, איתן פטיגרו, בירך את הנוכחים ובני משפחותיהם, וציין כי ישתדל לסייע בשדרוג המגרשים, לטובת הציבור והקהילה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: