יום חמישי, 24 בספטמבר 2020, ו' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

בריאות וספורט בשוהם

אלופות הסל

פורסם בתאריך:


לאחר שהוקמה מחדש הקיץ, הצליחה קבוצת הנשים של מכבי שוהם לחזור בקול תרועה רמה למפת כדורסל הנשים עם זכייה באליפות ליגה א' מרכז והעפלה לארצית. הבנות בצהוב-כחול אמנם לא חגגו את ההעפלה על הפרקט, בעקבות אי הופעתה של היריבה אליצור תל-אביב למשחק הנעילה של הליגה, אך חגגו בסטייל בארוחת ערב משותפת יחד עם המאמן ניצן פלדמן, שכללה הרבה מצב רוח טוב.

לתפקיד מאמן הקבוצה נבחר ניצן פלדמן, שאימן את מרבית השחקניות במשך שנים רבות במתכונתה הקודמת של הקבוצה, ושמח על האפשרות לקחת שוב חלק בפרויקט. על אף פתיחת עונה מהוססת שכללה 2 הפסדים ב-3 המחזורים הראשונים, הצליחה הקבוצה תוך עבודה קשה באימונים וחיבור יוצא דופן על הפרקט ומחוצה לו, לעלות על מסלול הניצחונות כשהיא שועטת קדימה, ומפסידה למעשה רק פעם אחת נוספת ב-14 המחזורים שנותרו עד לסיום הליגה. סך הכול סיימה הקבוצה את העונה בפסגת טבלת מחוז מרכז של ליגה א' עם 17 ניצחונות לעומת 3 הפסדים בלבד, והבטיחה את מקומה בעונת המשחקים 2019/20 בליגה הארצית .
סגל השחקניות המלא: רונה גרשונוב (קפטנית), נועה בן אדרת, אליה אביטן, שרון בניאש, נועה שפירא, יעל הר זהב, קוראל בקר, ליאור מנדלבוים, עדי דוידוף, רותם שקד, דניאל ששון, עדי יעקובוביץ'.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: