יום רביעי, 06 ביולי 2022, ז' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

נדל"ן שוהם וישובי חבל מודיעין בשוהם

נדל"ן בנייה פרויקטים בשוהם וחבל מודיעים,דירות להשכרה בשוהם, דירות למכירה בשוהם, עסקאות נדל"ן בשוהם

קבוצת אלמוג החלה בשיווק שלב ג' A-LA-PARK בשכונת הדרים \

החברה יצאה לפריסייל עם מספר דירות מוגבל ו-2 חניות לכל דירה

פורסם בתאריך:


קבוצת אלמוג החלה בשיווק שלב ג' בפרויקט המגורים שוהם A-LA-PARK בשכונת הדרים בעיר. תמהיל הדירות בשלב ג' שונה מהתמהיל בשלבים הקודמים והוא יכלול 72 דירות עם אחוז גבוה של דירות קטנות עם 3 ו-4 חדרים שהפכו מבוקשות ביותר בשכונה, דירות גן קטנות, פנטהאוז, מיני פנטהאוזים ועוד. כמו כן, הקבוצה מדווחת כי היא נמצאת בשלבי בנייה מתקדמים של שלבים א' ו-ב' ונותרו דירות אחרונות ומיוחדות (מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים).

רמות המחיר בשלב ג' מתחילות ב-2.228 מיליון לדירת 3 חדרים בשטח של כ-80 מ"ר ומרפסת שמש בשטח של כ-13 מ"ר. דירות 4 חדרים בשטח של כ-108 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ-18 מ"ר מוצעות במחיר של כ-2.750 מיליון ₪. דירות גן נמכרות במחיר של החל מ-2.546 מיליון ₪.

החברה יוצאת לפריסייל עם מספר דירות מוגבל, לרוכשי הדירות, במסגרת הפריסייל, יוצמדו 2 חניות לכל דירה.

פרויקט אלמוג שוהם A-LA-PARK של קבוצת אלמוג, נבנה בימים אלו בשכונת הדרים בשוהם, שכונה שנמצאת בימים אלה בתנופת פיתוח מואצת על ידי החברה הכלכלית שוהם. שכונת הדרים היא שכונה חדשה שתוכננה ככפרית וקהילתית בהשראת מודלים סקנדינביים. השכונה מאופיינת בצפיפות מגורים נמוכה הבאה לידי ביטוי במרווחים גדולים בין בניין לבניין וכן בהגבלת גובה הבנייה. כמו כן, במסגרת תכנון השכונה ניתן דגש על מרחבים ירוקים, שבילי גישה ונגישות מרבית, לכן השכונה תהיה מרושתת בשבילים ייעודים ומערכות גשרים להולכי רגל עם התאמה לילדים. בשכונה ייבנה פארק בשטח של כ-100 דונם אשרו לאורכו ייסללו שבילי הליכה ואופניים, מגרשי משחקים, אזורים למתקני כושר ופיקניק, גינות כלבים ועוד. במרכז הפארק ישתרע אגם מלאכותי על שטח של כשני דונם, וסביבו אמפי דשא, בתי קפה ומגרשי משחקים. עוד תכלול השכונה קריית חינוך ענקית עם בתי ספר, גנים ופעוטונים. תקציב הפיתוח שהקצתה הרשות לשכונה עומד על קרוב לרבע מיליארד שקל. כיום נבנים בשכונה 4 גני ילדים, מעון יום ובית ספר יסודי.

רז שרייבר סמנכ"ל השיווק של קבוצת אלמוג מציין: "המגרש שעליו נבנה שלב ג' מהווה את הקרקע האחרונה במסגרת פרויקטים לשוק החופשי. הוספנו לתמהיל הדירות אחוז גבוה של דירות 3-4 חדרים מסוגים שונים מכוון שזיהינו קהלי יעד חדשים כדוגמת זוגות צעירים ומשפחות צעירות, אשר מחפשים דירות עם גינה ומרחבי מחיה מרווחים בצורה של גג או מרפסת, בניהם גם משפחות צעירות המתגוררות בעיר בשכירות או זוגות המבקשים לחזור לשוהם. התכנון החדש שומר על האינטימיות והכפריות המאפיינת את הפרויקט, אך מציע תמהיל דירות מגוון יותר. אנו צופים לביקושים גבוהים לדירות אלו כאשר כבר עם היציאה לפריסייל נמכרו 15 יחידות דיור".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: