יום רביעי, 06 ביולי 2022, ז' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

נדל"ן שוהם וישובי חבל מודיעין בשוהם

נדל"ן בנייה פרויקטים בשוהם וחבל מודיעים,דירות להשכרה בשוהם, דירות למכירה בשוהם, עסקאות נדל"ן בשוהם

סיפורי ביטוח הדירה המצחיקים ביותר

כאשר אנשים רוכשים ביטוח לדירה שלהם, הם לוקחים בחשבון בעיקר את התרחישים בנפוצים ביותר, כמו שריפות, תאונות או פגעי מזג אוויר

פורסם בתאריך:


תוכן שיווקי

עם זאת, לעיתים התביעות ובעיקר טענותיהם של התובעים הן הרבה יותר מיוחדות, שלא לומר מצחיקות.

לפניכם כמה מהסיפורים המצחיקים ביותר, בתחום ביטוח דירה ברחבי העולם. חשוב להדגיש כי אלה סיפורים אמיתיים, שסופרו במסגרת תביעות שהוגשו לחברות ביטוח. חלקם נקבעו כנכונים, אחרים לא. אתם מוזמנים לשפוט בעצמכם.

כדור שמופיע במערכה הראשונה

משחזר כלי נשק מקצועי שכח את כללי בטיחות הנשק, הסתובב בבית בעת ניקוי אקדח ולא שם לב שהוא טעון. כפי שאתם ודאי מנחשים, בשלב מסוים נפלט כדור, שפגע ישירות במכשיר הטלוויזיה שהיה בסלון. איכשהו, הוא הצליח לשכנע את חברת הביטוח שלו שהירי לא היה מכוון, וקיבל החזר עבור הטלוויזיה שלו. חשוב מכך - הוא קיבל תזכורת חשובה לגבי בטיחות בנשק.

שירת הברבור

זהו תרחיש עצוב: ברבור שלא שם לב שהוא עף לנתיב של קווי חשמל, פגע בהם, ומשם טס (כנראה מתוך הלם, תרתי משמע) היישר לתוך בית. הוא לא נכנס בדלת הראשית וגם לא דרך החלון, אלא התרסק דרך הגג והותיר חור משמעותי. התביעה שולמה ובעלי הבית הצליחו לתקן במהירות את הנזק.

אש על הפנים

איש ניו יורקי טען שבזמן בישול ארוחת הערב, החלו כמה מחבתות שעל הכיריים לעלות באש במקביל. תוך כדי ניסיון לכבות את האש, הוא השליך את המחבת הראשונה מהדלת, שם היא (באופן נוח) נחתה במקרה במושב האחורי של המכונית שלו, בעלת הגג הנפתח. בזמן שניסה לזרוק את המחבת השנייה החוצה, הוא מעד והמחבת נחתה על הספה שלו. ביתו ומכוניתו נשרפו עד היסוד. אבל איפה שיש עשן, יש אש - הסיפור עורר חשד (כמובן), רשויות החוק ערכו חקירה והאשימו את המבוטח בהונאת ביטוח. הוא נותר ללא בית, רכב, כספי ביטוח ועם חמש שנות מאסר על תנאי.

וינסנט ואן דוג

כלבים יכולים לעשות כמה דברים מדהימים, אבל ציור הוא לא אחד מהם. בעלת דירה אחת השאירה פחית צבע פתוחה על הרצפה שלה בזמן שצבעה מחדש את הקירות. הכלב שלה תקע את זנבו בפחית ואז התחיל לטפטף ולהעיף צבע בכל הבית. חברת הביטוח שילמה את התביעה, והכלב שילם באמבטיה נחוצה.

חוף ים ביתי

הבעלים של דירה שכורה נסע לנכס שלו כדי לבדוק את מצבו, לאחר שהשכיר אותו לכמה סטונדטים. הוא כנראה לא היה מופתע אם היה מוצא כמה פחיות בירה ריקות או אשפה בחצר, אבל הוא היה המום כשפתח את הדלת לביתו וחול נשפך החוצה. השוכרים החליטו ליצור חוף מקורה ומילאו את הבית בחול ומים. למרבה המזל, הפוליסה של ביטוח דירה כיסתה את הנזק הרב.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: