יום רביעי, 06 ביולי 2022, ז' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

נדל"ן שוהם וישובי חבל מודיעין בשוהם

נדל"ן בנייה פרויקטים בשוהם וחבל מודיעים,דירות להשכרה בשוהם, דירות למכירה בשוהם, עסקאות נדל"ן בשוהם

ביקוש גבוה לדירות בפרויקט A-LA-PARK, בשכונת הדרים

נמכרו 30 דירות בסכום של כ- 82 מיליון שקל

פורסם בתאריך:


קבוצת אלמוג מדווחת על סיום הפריסייל לשלב ג' ואחרון בפרויקט, עם מכירה של 30 דירות בסכום כולל של כ - 82 מיליון שקל.

בנוסף לדירות ששווקו בשלב ג', נמכרו גם דירות מיוחדות וגדולות (פנטהאוזים ודירות גן) שנותרו אחרונות במלאי של שלבי השיווק הקודמים, הנמצאים כעת בהתקדמות בנייה משמעותית לקראת אכלוסם בסוף השנה.

החברה ערכה שינוי בתכנון בשלב זה (מגרש 105) ביחס להיצע הדירות בשלבים הקודמים והוא כולל 72 דירות עם אחוז גבוה יותר של דירות קטנות בנות 3 ו-4 חדרים שהפכו מבוקשות ביותר בשכונה, כמו גם דירות גן קטנות שכבר לא נותרו במלאי, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים. כעת מוצעות דירות 3 חדרים בשטח של כ-80 מ"ר ומרפסת של כ-13 מ"ר במחיר 2,250,000 מיליון שקל. דירת 4 חדרים בשטח של כ-108 מ"ר עם מרפסת של כ-18 מ"ר מוצעת במחיר של החל מ- 2,800,000 מיליון שקל בממוצע. 

רקפת להב, סמנכ"לית השיווק והמכירות של קבוצת אלמוג, מציינת כי "שינוי התמהיל שביצענו בשלב ג' בפרויקט הוכיח את עצמו. הביקוש לדירות עלה והצורך בגיוון המוצרים לקהלים נוספים גבר. בחרנו להגדיל את כמות הדירות הקטנות בנות 3-4 חדרים ולאפשר לזוגות צעירים ומשפחות את ההשתלבות בשכונה. כ-85% מהרוכשים בפרויקט הינם תושבי שוהם בהווה או בעבר, אשר מעוניינים לשמר את רמת החיים הקיימת ביישוב הפסטורלי או לחזור לחיק המשפחה המורחבת".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: