יום רביעי, 06 ביולי 2022, ז' תמוז ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

נדל"ן שוהם וישובי חבל מודיעין בשוהם

נדל"ן בנייה פרויקטים בשוהם וחבל מודיעים,דירות להשכרה בשוהם, דירות למכירה בשוהם, עסקאות נדל"ן בשוהם

בלעדי- אחרי 25 שנים: סוף ל"פיל הלבן" בשכונת הדסים?

בשורה משמחת לתושבי שוהם ובמיוחד לתושבי שכונת הדסים: המועצה האזורית חבל מודיעין חתמה על חוזה לבניית מבנה דיור מוגן על שלדי המבנים הריקים

פורסם בתאריך:


נכתב על ידי

אפרת רוזנצוייג

התקדמות משמעותית נרשמה השבוע בנוגע לשלדי שלושת המבנים הנטושים בשכונת הדסים שזכו לכינוי "פיל לבן" בפי תושבי שוהם. המבנים אמנם נמצאים בליבה של השכונה, אך אלו שייכים למועצה האזורית חבל מודיעין.

בשנת 1995 הונחה בשכונה אבן פינה לבית אבות, אולם לאחריה נעצרה הבנייה ומעולם לא הושלמה. הסיבה לכך נעוצה, ככל הנראה, בהליך משפטי ארוך ומתועד בין החוכר לבין הקבלן וגם להתנגדויות שהוגשו בזמנו מצד תושבי השכונה לתוכניות הבנייה.

המבנים הנטושים גרמו, בלשון המעטה, למורת רוח בקרב תושבי השכונה שסבלו מהמפגע הסביבתי והבטיחותי. לא פעם נמצאו במקום עדויות לשהותם של בני נוער אשר בו מקום מפלט, תוך שהם מסכנים את עצמם וגם גופתו של אלמוני נמצאה בעבר באחד המבנים.  

לעיתון אבן שוהם נודע כי חברת "רסקו" ומועצת חבל מודיעין חתמו בימים אלו על חוזה הקמה של מבנה דיור מוגן, בהתאם לייעוד הקרקע. עבודות הבנייה יתחילו ככל הנראה בשנה הקרובה.

ראש המועצה, איתן פטיגרו, הביע סיפוק מהמהלך: "אחד היעדים שהצבתי לעצמי הוא לנסות לסייע לפתרון המפגע רב השנים בשכונת הדסים. לשמחתי מסתמן פתרון למצוקת תושבי השכונה, הודות לשיתוף פעולה ועבודה שוטפת עם ראש מועצת חבל מודיעין ומנהלי האגפים, שביחד שמנו לנו למטרה לקדם מטרות משותפות אשר יתנו מענה ושירות לתושבים".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
יהיה מוזר בנוף היישובי בלי ״הפיל הלבן״ (ל"ת)
גיל | 09:05   06.04.21