יום שישי, 19 באוגוסט 2022, כ"ב אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 050-5552559

נדל"ן שוהם וישובי חבל מודיעין בשוהם

נדל"ן בנייה פרויקטים בשוהם וחבל מודיעים,דירות להשכרה בשוהם, דירות למכירה בשוהם, עסקאות נדל"ן בשוהם

אכלוס בפרויקט אלמוג שוהם A-LA-PARK

60 משפחות נכנסות לדירתן החדשה

פורסם בתאריך:


קבוצת אלמוג מאכלסת בימים אלה את השלב הראשון בפרויקט המצליח אלמוג שוהם A-LA-PARK בשכונת הדרים. כ-60 משפחות יקבלו מפתח לדירתן החדשה לאחר שהתקבל טופס 4 וחוברו כל התשתיות. הפרויקט נבנה במיקום הטוב ביותר בשכונת הדרים בשוהם הנבנית על עתודת הקרקע האחרונה ביישוב. בקרב הרוכשים והמתאכלסים קיים רוב ברור לתושבי שוהם ותושבים חוזרים אשר מכירים את היישוב ואיכויותיו ומעוניינים להמשיך לגור בו או לחזור אליו. 

החברה מדווחת כי הפרויקט נמצא בשלבי שיווק אחרונים, עם מכירה של כ  70% מהדירות בשלב ג', כיום מוצעות לשיווק דירות גן 5 ו-3 חדרים, פנטהאוזים של 5 חדרים, וכן דירות 3 ו-4 חדרים.

שכונת הדרים בשוהם נמצאת בימים אלה בתנופת פיתוח מואצת על ידי החברה הכלכלית שוהם. מדובר בשכונה חדשה שתוכננה ככפרית וקהילתית בהשראת מודלים סקנדינביים. השכונה מאופיינת בצפיפות מגורים נמוכה הבאה לידי ביטוי במרווחים גדולים בין בניין לבניין וכן בהגבלת גובה הבנייה. כמו כן, במסגרת תכנון השכונה ניתן דגש על מרחבים ירוקים, שבילי גישה ונגישות מרבית, לכן השכונה תהיה מרושתת בשבילים ייעודים ומערכות גשרים להולכי רגל עם התאמה לילדים. בשכונה ייבנה פארק בשטח של כ-100 דונם אשר לאורכו ייסללו שבילי הליכה ואופניים, מגרשי משחקים, אזורים למתקני כושר ופיקניק, גינות כלבים ועוד. 

במרכז הפארק ישתרע אגם מלאכותי על שטח של כ-2 דונם, וסביבו אמפיתיאטרון, דשא, בתי קפה ומגרשי משחקים. עוד תכלול השכונה קריית חינוך ענקית עם בתי ספר, גנים ופעוטונים. תקציב הפיתוח שהקצתה הרשות לשכונה עומד על קרוב לרבע מיליארד שקל. 

רקפת להב, סמנכ"לית השיווק והמכירות של קבוצת אלמוג, מציינת כי "אכלוס הוא תמיד רגע מרגש, אנחנו רוצים לברך את המשפחות שנכנסו לדירתן החדשה ולאחל להן הנאה ואיכות חיים. הפרויקט נמצא בשלבי שיווק מתקדמים, ונהנה מביקוש רב. שינוי תמהיל הדירות שביצענו בשלב ג' בפרויקט הוכיח את עצמו - בחרנו להגדיל את כמות הדירות הקטנות בנות 3-4 חדרים ולאפשר לזוגות צעירים ומשפחות להשתלב בשכונה. כ-85% מהרוכשים בפרויקט הינם תושבי שוהם בהווה או בעבר, אשר מעוניינים לשמר את רמת החיים הקיימת ביישוב או לחזור לחיק המשפחה המורחבת".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: