יום שלישי, 02 ביוני 2020, י' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5552559

הנוער והצעירים בשוהם

הנוער בשוהם כותב לאבן שוהם

הנוער מוביל שינוי - כנס מועצות נוער 2019

ביום ראשון האחרון (3.11) נערך במחלקת הנוער כנס מועצות תלמידים ונוער יישובי בשיתוף בתי הספר העל יסודיים. כאשר השנה ניתן דגש מרכזי על קבלת כלים אשר ייעזרו לנציגי הנוער הנבחרים להפיק את המירב משנות כהונתם כנציגים

פורסם בתאריך:


כתב: מושיקו אברמוביץ', מנחה מועצות נוער

זו השנה השנייה שנערך כנס מועצות תלמידים בהובלת מחלקת הנוער במתחם הבית הסגול.

הכנס נפתח בדברי ברכה מאת ראש המועצה מר איתן פטיגרו אשר הזכיר את עברו כנציג מועצת הנוער בשנותיה הראשונות של שוהם ובירך את נציגי המועצות והפציר בהם להיות מעורבים בחיי היישוב ולהוביל פרוייקטים רבים למען קידום העתיד של מדינת ישראל בכלל ושוהם בפרט.

עוד הוסיף ואמר כי המועצה בראשותו תהווה אוזן קשבת לנוער ולבקשותיהם בתחומים שונים, וכולו תקווה כי בני הנוער ייקחו את היוזמה ואת הזדמנות שניתנת להם.

עוד עלו לברך הגב' שרון טל-בשן מנהלת מחלקת בתי הספר באגף החינוך ומר אלון מלר מ"מ מנהלת מחלקת הנוער והצעירים.

לאחר מכן התחלקו המועצות לחדרים השונים שם עברו סדנאות אשר הכשירו אותם במתן כלים יצירתיים להתגברות על אתגרים ובניית תכנית עבודה מסודרת לאורך השנה.

השלב השני של היום כלל פעילות OTD של חדרי בריחה אשר איתגרה את נציגי המועצה ואילצה אותם לחשוב מחוץ לקופסא על מנת לצלוח את המשימות מולם הם עמדו.

את היום קינחנו עם הרצאה של שגיא יניב, אקטיביסט חברתי אשר חשף בפניהם את המציאות והראה להם את היכולות הטמונות בכל אחד ואחת מהם על מנת לפתור ולקדם סוגיות אשר מפריעות להם בחיי היום יום.     

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: