יום שבת, 19 בספטמבר 2020, א' תשרי ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 050-5552559

עסקים בשוהם וחבל מודיעין בשוהם

עסקים שוהם, אנשים ועסקים בשוהם,חדשות שוהם בעסקים, עסקים בשוהם, עסקים בחבל מודיעין,

שמבזולה - פתאום יש חיי לילה גם במכבים

בתחילה הפאב פעל כמזנון וסיפק את הצרכים לנופשי בריכת מכבים. היום, תוכלו ליהנות בו מפעם לפעם מהופעה של ארכדי דוכין ומסטייק אנטריקוט ארגנטינאי משובח ששווה לפחות כוכב מישלן אחד - קבלו את "שמבזולה" פאב שמחבר אווירה וקולינריה

פורסם בתאריך:


לפני כשלוש שנים הוקמה מסעדה או יותר נכון בזמנו זה היה  מזנון אשר היה אמור לתת שירות לבאי מרכז הספורט במכבים.

לא היה במקום כלום מלבד אדמה ומכולת קטנה. לאחר זמן מה ולאור התפתחות המקום, עלה הרעיון להקים פאב במקום בו פועל המזנון, שיעבוד בשעות הלילה. מכאן והלאה הפאב החל לגדול בהיקף ושעות הפעילות, השמועה עברה מפה לאוזן והמקום צבר קהל לקוחות ענק שפקד את המקום מדי יום ביומו. במרוצת הזמן התחלפו השותפים נכנסה רוח רעננה צעירה ומקצועית מאוד, כל אחד בעל התמחות בתחום אחר.

היחיד שנשאר מהחלוצים שהקימו את המקום הוא שראל חנוך שהאמין במקום ובפוטנציאל האדיר שלו לימים מסתבר כי צדק.

כיום המקום פועל בארבעה מישורים – מזנון בימי הקיץ, מתחם אירועי בוטיק, פאב ומסעדה. בין שותפי המקום אין קשר חברי קודם, פרט לשראל חנוך (30) ודור ברט (30), שהם חברי ילדות. חן ביבי (28) הגיע למקום בתחילה כשף, לאחר מכן הוצע לו להיכנס כשותף ואכן כך קרה.

עומר שרגא (24) הוא האחרון שנכנס כשותף. תחילה הוא הגיע למקום כלקוח קבוע, שם נוצר קשר חברי בינו לבין שאר השותפים ולבסוף, לאחר שבאחד הלילות דובר בצחוק על כניסתו כשותף, אכן כך קרה והוא נכנס למשבצת הכספים, השיווק והפרסום. כל השותפים הם תושבי מודיעין, קיים ביניהם קשר הדוק מאוד, מאין סינרגיה מופלאה שנוצרה במקרה.

"קשה מאוד בדרך כלל עם שותפים בעסקים. ריבים, נגיסה בסמכויות וכו'.. ורביעייה כזאת, לטעמי, שבה לכל אחד יש את תחום האחריות שלו ומצליחים לעבוד בצורה כזאת – נקייה מאגו, חברית ותוך אמון עיוור אחד בשני, היא נדירה והיא המתכון להצלחתו של העסק הזה" מציין עומר.

סיפור החיבור שנוצר בין ארבעת השותפים של המקום תאמינו או לא החל באופן אקראי ללא שום תכנון וכמעט ללא היכרות קודמת ביניהם, עומר: "כל אחד הגיע מרקע שונה אך לכולנו מחנה משותף והוא זיהוי הפוטנציאל העסקי האהבה למקום וההתמכרות לאווירה המיוחדת שבו. זה מה שהביא אותנו להחלטה לעסוק בתחום ולהקים את העסק הזה כפי שהוא כיום".

ארבעת השותפים - "תעודות זהות"

שראל חנוך – מומחה בסאונד, עבד כ-D.J במשך שנים, היה שותף במספר מועדונים בעברו ובעל 'ידי זהב' (כפי שמגדירים אותו שותפיו) – זיהה פוטנציאל עסקי באותו מזנון קטן, החליט להיכנס כשותף בעסק בתחילת דרכו ובעצם 'הרים' אותו מ-0 ל-100. כיום אחראי על כל נושאי הבינוי למיניהם ועל המזנון.

דור ברט – בעל ניסיון עשיר בעולם האלכוהול, עבד בעברו במספר חנויות  המשווקות אלכוהול וניהל במשך שנים פאב אחר בעיר. הועסק תחילה כמנהל הפרונט של המקום ובהמשך הדרך נכנס כשותף פעיל האחראי על כל ה'פרונט' – אלכוהול, ספקים, עובדים וכו'.

חן ביבי – למד קולינריה ונכנס לתחום המסעדנות כבר בגיל 16. גדל על ברכיו של השף מאיר אדוני שגם בעצמו תושב מודיעין , עבד באין ספור מסעדות נחשבות בארץ ובחו"ל. בוגר 'תדמור' ובעל תעודת שף סוג 3 ותעודת שף קונדיטור סוג 5 (מלבורן, אוסטרליה). נכנס לפאב בתחילה כמנהל מטבח ובהמשך, החליט גם הוא להיכנס כשותף ולהיות אחראי על מטבח המסעדה.

עומר שרגא – קצין בצנחנים וביחידות מיוחדות, עבד בעברו בבית ספר לפסיכומטרי 800 ובאבטחת אישים סמויה. סטודנט לתואר כפול במשפטים וחשבונאות באוניברסיטת תל אביב. הגיע כלקוח קבוע לפאב, נוצר קשר חברי בינו לבין השותפים ובאחד הערבים, לגמרי בצחוק, הועלתה אפשרות שיכנס כשותף. מהון להון, אכן כך קרה והוא נכנס כשותף האחראי לנושאי הכספים של הפאב, השיווק והפרסום.

-כיצד מתפקד העסק כיום?

"כיום פועל המקום בארבעה מישורים – מזנון בימי הקיץ- בזמן שהבריכה של מרכז הספורט פעילה, ישנו תפריט מיוחד לבריכה, אולם אירועי בוטיק- המסעדה משמשת לאירועים סגורים ומצומצמים , פאב  בערב, המקום משנה אווירה ומשמש כפאב/בר לכל דבר כמובן המסעדה שפועלת גם בימי שישי עם תפריט לילדים ובאמצע השבוע ישנם עסקיות שף ברמה גבוהה לדוגמא אנטריקוט ארגנטינאי משובח(לא אורוגואי, מציין חן ביבי), מנות בקר משובחות ברוטב יין פטריות וגזר.

"אין פה אינסטנט הכל מיוצר אצלנו כולל הקינוחים, טרי ואיכותי", מתגאה חן ביבי השותף שאחראי על הצד הקולינרי."אנו משקיעים משאבים רבים על מנת שאיכות הפרודוקטים והמנות יהיו בכמה רמות מעל כל מה שנותנים בעיר"."בסופו של דבר אווירה בשילוב אוכל טוב היא המפתח לעסק מוצלח בתחום שלנו".

ביבי: "התוכניות שלנו לעתיד הן להמשיך כיחידה אחת (ארבעה שותפים), להקים עסקים נוספים ולפתח את העיר שבה גדלנו. כל זאת כמובן במקביל לפיתוח העסק כיום – בין אם בכניסה לתחום ההופעות כדוגמת ההופעה המדהימה של ארכדי דוכין שהתקיימה אצלנו ב-16.5הפקת מסיבות בעיר, חידוש וריענון הפאב והמסעדה.

טיפ לחיים:

לכו עם האמת שלכם, תעשו את מה שאתם עושים בצורה הטובה ביותר, תמיד תשאפו ליותר ותדעו לקבל ביקורת.

שמבזולה: מרכז הספורט מכבים

לפרטים לחצו כאן

    טלפון:072-3385946    כתובת:         דרך ד"ר ישראל פלד, מרכז הספורט מכבים, 71799 Maccabim-Re'Ut, Israel

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: